Dżentelmeni i wieśniacy

sezon 3 odcinek 5

Dżentelmeni i wieśniacy 3

Tym razem do pojedynku z nową rzeczywistością staną niezależny singiel Wiesiek oraz szczęśliwie zakochany Artur.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Co w odcinku?

W Wielkopolsce żyje bardzo pilnujący się 38 letni dżentelmen, który kocha swoje życie. Wstaje późno, nie chodzi do pracy, a jedynym jego zadaniem jest ładnie wyglądać. Jego dziewczyna Magda ma klinikę o specjalności makijaż permanentny. W tym związku to kobieta zarabia, a Artur wydaje.

Natomiast we wsi Sieśki żyje niezależny i wolny, nie tylko od kobiet ale od wszelkich luksusów Wieśniak. Prowadzi z mamą gospodarstwo, w którym mają 8 kóz, 20 kur na 8 hektarow. Ogólnie luksusów brak. Miesięcznie zarabia najniższa krajową jako pomoc hydraulika. Mieszkają w środku lasu. Ciężko znaleźć dziewczynę bo mają wymagania, a kto chciałby mieszkać w głuszy bieżącej wody i z toaletą na zewnątrz.

Dżentelmeni i Wieśniacy - O programie

Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen, ma szansę modnie się ubrać w wiejskim lumpeksie? Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor?  Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Gdzie oglądać?

Wszystkie trzy sezony programu reality-show oglądaj na antenie TTV oraz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 23.00