Dżentelmeni i wieśniacy

sezon 3 odcinek 4

Dżentelmeni i wieśniacy 3

Dziś spotkają się pełni przeciwności Dżentelmen z Porto i Wieśniak z Podlasia.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Co w odcinku?

W Warszawie swoje miejsce zagrzał dżentelmen o gorącej krwi i sercu.  Nuno Loreto pochodzący z Portugalii, ma 35 lat. Pracuje jako doradca finansowy w amerykańskiej korporacji. Widok z siedemnastego piętra w wieżowcu bardzo mu się podoba. Mieszka tam gdzie jest szczęśliwy, a nie tam gdzie jest fajna pogoda.

Zupełnie inaczej żyje Karol z Podlasia. Nie ma dziewczyny ale ma swoją "Ravkę", czyli Toyotę o którą bardzo dba. Jest majętnym rolnikiem, ma duży majątek i bydło. W swojej okolicy jest największym gospodarzem. Ma nowy dom, który jest wart jest 350 tysięcy. Jednak jest oszczędny i dlatego zimą mieszka z mamą bo nie trzeba grzać.

Dżentelmeni i Wieśniacy - O programie?

Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen, ma szansę modnie się ubrać w wiejskim lumpeksie? Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor?  Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Gdzie oglądać?

Wszystkie trzy sezony programu reality-show oglądaj na antenie TTV oraz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 23.00