Drużyna Eks

sezon 1 odcinek 7

Drużyna Eks

Bohaterką siódmego odcinka programu „Drużyny Eks” jest 31-letnia miłośniczka zwierząt Patrycja. Za dnia Patrycja pracuje w warszawskim banku, a po pracy większość czasu spędza opiekując się swoimi czworonogami. Marzy, aby stworzyć związek, w którym wraz ze swoim partnerem będą dzielić pasje – również tę do zwierząt – które połączą ich na dłużej.  Pomoc w odkryciu powodów, dla których Patrycja pozostaje singielką oraz próba odnalezienia odpowiedniego kandydata do romantycznego związku dla Patrycji – to nietypowe zadanie postawione przed trzema eks chłopakami Patrycji. Czy Panowie są gotowi zadziałać jak drużyna i odnaleźć schematy, jakimi kieruje się Patrycja w romantycznych relacjach? Czy ich akcja specjalna zakończy się sukcesem? Poznajcie historię tej czwórki oglądając siódmy odcinek Drużyny Eks.

Drużyna Eks - opis programu

Dla wielu osób odnalezienie osoby, z którą gotowi jesteśmy spędzić życie lub chociaż stworzyć dłuższy związek jest prawdziwym wyzwaniem. W każdym odcinku nowego programu TVN Style poznamy singla lub singielkę, którym na pomoc w odnalezieniu drugiej połówki przyjdzie trójka bliskich mu osób.

Eks, jak prawdziwa drużyna zabiorą się do pracy, by pomóc singlowi określić powody, dla których tak trudno znaleźć mu miłość. Razem przeanalizują jego wygląd, przyzwyczajenia oraz zachowania. Wspólnie spotkają się z psychologiem, pomogą przejść przez randkę testową, aż w końcu zorganizują casting na potencjalnego partnera lub partnerkę. Wytypowana osoba zostanie zaproszona na finałową randkę z bohaterem odcinka.

Czy singiel dostrzeże, gdzie leży kłopot i podda się przemianie? Czy randka finałowa okaże się sukcesem, a może kompletną katastrofą? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnych odcinkach programu „Drużyna Eks”.

Drużyna Eks - gdzie obejrzeć

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl