Drużyna Eks

sezon 1 odcinek 5

Drużyna Eks

W odcinku Drużyna eks: Gina, Paulina i Klaudia łączy siły, aby pomóc Adamowi - swojemu byłemu chłopakowi odnaleźć szczęście w romantycznej relacji. W związku z pracą animatora, jaką wykonuje, Adam dużo podróżuje i poznaje na swojej drodze wiele osób. Mimo to od półtora roku pozostaje singlem. Chcąc to zmienić, zgłosił się do programu, a jego eks partnerki postanowiły podjąć wyzwanie w pomocy mu. Czy po rozmowach ze swoimi eks dziewczynami, panią psycholog i odbyciu randki testowej Adam zrozumie gdzie popełnia błędy, a dziewczyny będą zgodne w wyborze kandydatki na ostateczną randkę?

Drużyna Eks - opis programu

Dla wielu osób odnalezienie osoby, z którą gotowi jesteśmy spędzić życie lub chociaż stworzyć dłuższy związek jest prawdziwym wyzwaniem. W każdym odcinku nowego programu TVN Style poznamy singla lub singielkę, którym na pomoc w odnalezieniu drugiej połówki przyjdzie trójka bliskich mu osób.

Eks, jak prawdziwa drużyna zabiorą się do pracy, by pomóc singlowi określić powody, dla których tak trudno znaleźć mu miłość. Razem przeanalizują jego wygląd, przyzwyczajenia oraz zachowania. Wspólnie spotkają się z psychologiem, pomogą przejść przez randkę testową, aż w końcu zorganizują casting na potencjalnego partnera lub partnerkę. Wytypowana osoba zostanie zaproszona na finałową randkę z bohaterem odcinka.

Czy singiel dostrzeże, gdzie leży kłopot i podda się przemianie? Czy randka finałowa okaże się sukcesem, a może kompletną katastrofą? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnych odcinkach programu „Drużyna Eks”.

Drużyna Eks - gdzie obejrzeć

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl