Drużyna Eks

sezon 1 odcinek 4

Drużyna Eks

Bohaterem czwartego odcinka programu „Drużyna Eks” jest Mariusz - 30-letni mieszkaniec Warszawy, prawnik, biznesmen, singiel. Mariusz twierdzi, że w jego życiu brakuje już tylko miłości. Marzy o pięknej kobiecie u boku, z którą stworzy szczęśliwą rodzinę. Dotychczas odbył już kilkadziesiąt randek, jednak na żadnej z nich nie poznał „tej jedynej”. W odcinku, w rozgryzieniu jego związkowych problemów pomogą mu jego trzy byłe dziewczyny – Ewelina, Amanda i Lena. Czy za luksusowymi samochodami, drogimi ubraniami i skrzętnie kreowanym wizerunkiem Mariusz ukrywa swoje emocje? Czy zrozumie gdzie popełnia błędy i będzie gotów zbudować trwały związek?

Drużyna Eks - opis programu

Dla wielu osób odnalezienie osoby, z którą gotowi jesteśmy spędzić życie lub chociaż stworzyć dłuższy związek jest prawdziwym wyzwaniem. W każdym odcinku nowego programu TVN Style poznamy singla lub singielkę, którym na pomoc w odnalezieniu drugiej połówki przyjdzie trójka bliskich mu osób.

Eks, jak prawdziwa drużyna zabiorą się do pracy, by pomóc singlowi określić powody, dla których tak trudno znaleźć mu miłość. Razem przeanalizują jego wygląd, przyzwyczajenia oraz zachowania. Wspólnie spotkają się z psychologiem, pomogą przejść przez randkę testową, aż w końcu zorganizują casting na potencjalnego partnera lub partnerkę. Wytypowana osoba zostanie zaproszona na finałową randkę z bohaterem odcinka.

Czy singiel dostrzeże, gdzie leży kłopot i podda się przemianie? Czy randka finałowa okaże się sukcesem, a może kompletną katastrofą? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnych odcinkach programu „Drużyna Eks”.

Drużyna Eks - gdzie obejrzeć

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl