Drużyna Eks

sezon 1 odcinek 3

Drużyna Eks

Poznajmy Natalię - piękną mieszkankę stolicy, singielkę, która po nieoczekiwanie zerwanych zaręczynach pragnie odnaleźć prawdziwą miłość. W tym celu, do wspólnego udziału w programie zaprosiła tych, z którymi dzieli już romantyczną przeszłość. Eks chłopaki przeanalizują relacje z Natalią i wymienią się spostrzeżeniami. Wspólnie z panią psycholog postarają się wyciągnąć wnioski, które mają za zadanie pomóc dziewczynie zbudować związek oparty na szczerości i zaufaniu – taki, o którym marzy.  Czy panowie pomogą rozwikłać zagadkę związkowych niepowodzeń Natalii? A może któryś z nich nadal liczy na coś więcej?

Drużyna Eks - opis programu

Dla wielu osób odnalezienie osoby, z którą gotowi jesteśmy spędzić życie lub chociaż stworzyć dłuższy związek jest prawdziwym wyzwaniem. W każdym odcinku nowego programu TVN Style poznamy singla lub singielkę, którym na pomoc w odnalezieniu drugiej połówki przyjdzie trójka bliskich mu osób.

Eks, jak prawdziwa drużyna zabiorą się do pracy, by pomóc singlowi określić powody, dla których tak trudno znaleźć mu miłość. Razem przeanalizują jego wygląd, przyzwyczajenia oraz zachowania. Wspólnie spotkają się z psychologiem, pomogą przejść przez randkę testową, aż w końcu zorganizują casting na potencjalnego partnera lub partnerkę. Wytypowana osoba zostanie zaproszona na finałową randkę z bohaterem odcinka.

Czy singiel dostrzeże, gdzie leży kłopot i podda się przemianie? Czy randka finałowa okaże się sukcesem, a może kompletną katastrofą? Tego wszystkiego dowiemy się w kolejnych odcinkach programu „Drużyna Eks”.

Drużyna Eks - gdzie obejrzeć

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl