Druga twarz

sezon 3 odcinek 8

Druga twarz 3

W tym odcinku poznamy Denisa, który ze swoim koszmarem boryka się od 16 roku życia.  To problem, którego nie widać na pierwszy rzut oka, ale ma wpływ na jego pewność siebie oraz przeszkadza w sytuacjach intymnych. Stylistka Malwina zacznie go rozbierać, by się przekonać z czym eksperci będą mieć do czynienia. Czy ją to przerazi?

Do programu z przytupem wejdzie jedna z najoryginalniejszych postaci w historii – wielbiciel rozdawania uścisków i dzielenia się szczęściem, który obsypie wszystkich gwiezdnym pyłem. Od jego komentarzy Marcinowi Tyszce zrzednie mina. A co sprawi, że Łukasz Urbański przebierze się za wielkiego, różowego królika?  A na koniec poznamy kobietę, która twierdzi, że wygląda jak nimfa błotna. Jej przeżycia doprowadzą do łez jednego z ekspertów. Zaczynamy!

Druga twarz - O programie

Trzeci sezon programu „Druga twarz” z prowadzącą Karoliną Gilon i zespołem ekspertów pomoże ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Metamorfoz będzie dokonywać wraz z uznanymi profesjonalistami od wizerunku: Marcinem Tyszką, Łukaszem Urbańskim, Malwiną Wędzikowską, Mariuszem "Demonem" Dzwonkiem i kultowym krakowskim barmanem Jackiem Jenczewskim "Kaką".

Druga twarz - Gdzie oglądać?

Program emitowany na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl. Premiera w każdą sobotę o godzinie 23.00