Druga twarz

sezon 3 odcinek 6

Druga twarz 3

Pierwszy z bohaterów, Bogdan na górniczej emeryturze, to postać, która uwielbia ekstremalne doznania, jak lot paralotnią, skok na bandżi, czy jazda motocyklem. Chce zmienić swój wygląd bo budzi wiele emocji.

Druga bohaterka Agata, to licealistka, której styl to połączenie gotu, metalu i punka. Jej wygląd zawsze miał wpływ na związki damsko-męskie i chciałaby to zmienić.

Trzecią bohaterką jest  trzydziestosześcioletnia Malwina, która ma problem ze sznytami. Przez nie, nie czuje się prawdziwą kobietą.

Jak będą wyglądać finałowe metamorfozy?

Druga twarz - O programie

Trzeci sezon programu „Druga twarz” z prowadzącą Karoliną Gilon i zespołem ekspertów pomoże ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Metamorfoz będzie dokonywać wraz z uznanymi profesjonalistami od wizerunku: Marcinem Tyszką, Łukaszem Urbańskim, Malwiną Wędzikowską, Mariuszem "Demonem" Dzwonkiem i kultowym krakowskim barmanem Jackiem Jenczewskim "Kaką".

Druga twarz - O programie

Karolina dla swoich bohaterów poszukuje złotego środka między akceptacją otoczenia, a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Bohaterowie serii to osoby, które swoim wyglądem wywołują wzburzenie otoczenia. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i tunelami – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną  i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, którzy wyglądają wyraziście i nie mieszczą się w kanonie?

Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy nieszczęśliwie zakończony zabieg kosmetyczny.

Druga twarz - Kim są prowadzący

Prowadzącą program już trzeci sezon jest Karolina Gilon. Modelka, wizażystka i prezenterka. Popularność przyniósł jej udział w programie Top Model.

Marcin Tyszka - polski fotograf, specjalizujący się w fotografii mody, a także juror popularnego formatu Top Model.

Łukasz Urbański - kolorysta gwiazd, fryzjer, pracuje przy największych programach telewizyjnych, prowadzący program "Między nami".

Malwina Wędzikowska - stylistka, kostiumolog, specjalistka od wizerunku, prowadząca program "Druga szansa"

Zespół dopełnia kultowy krakowski barman Jack Jenczewski "Kaka"

Druga twarz - Gdzie oglądać?

Program emitowany na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl. Premiera w każdą sobotę o godzinie 23.00