Druga twarz

sezon 3 odcinek 5

Druga twarz 3

W tym odcinku Karolina Gilon swoim specjalistom od wizerunku przyprowadzi nietuzinkowych bohaterów, jak Maciek, pomarańczowy mistrz, wysoką Monikę, oraz emo Pawła. Kto wyjdzie zadowolony z metamorfozy?

Druga twarz -  O programie

Trzeci sezon programu „Druga twarz” z prowadzącą Karoliną Gilon i zespołem ekspertów pomoże ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Metamorfoz będzie dokonywać wraz z uznanymi profesjonalistami od wizerunku: Marcinem Tyszką, Łukaszem Urbańskim, Malwiną Wędzikowską, Mariuszem "Demonem" Dzwonkiem i kultowym krakowskim barmanem Jackiem Jenczewskim "Kaką".

Druga twarz - O programie

Karolina dla swoich bohaterów poszukuje złotego środka między akceptacją otoczenia, a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Bohaterowie serii to osoby, które swoim wyglądem wywołują wzburzenie otoczenia. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i tunelami – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną  i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, którzy wyglądają wyraziście i nie mieszczą się w kanonie?

Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy nieszczęśliwie zakończony zabieg kosmetyczny.

Druga twarz - Kim są prowadzący

Prowadzącą program już trzeci sezon jest Karolina Gilon. Modelka, wizażystka i prezenterka. Popularność przyniósł jej udział w programie Top Model.

Marcin Tyszka - polski fotograf, specjalizujący się w fotografii mody, a także juror popularnego formatu Top Model.

Łukasz Urbański - kolorysta gwiazd, fryzjer, pracuje przy największych programach telewizyjnych, prowadzący program "Między nami".

Malwina Wędzikowska - stylistka, kostiumolog, specjalistka od wizerunku, prowadząca program "Druga szansa"

Zespół dopełnia kultowy krakowski barman Jack Jenczewski "Kaka"

Druga twarz - Gdzie oglądać?

Program emitowany na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl. Premiera w każdą sobotę o godzinie 23.00