Druga twarz

sezon 3 odcinek 12

Druga twarz 3

W finałowym odcinku "Drugiej Twarzy” Malwina Wędzikowska spotka się z Kasią - kobietą, której radykalny wygląd wywołuje lawinę komentarzy. Wzbudza tak wielkie emocje, że słyszy porównania do kobiet do towarzystwa. Żeby coś jej udowodnić Łukasz Urbański zastosuje terapię szokową. Czy kobieta dzięki niej zrozumie, że popełniła błąd? Jak będzie wyglądała jej metamorfoza?

Drugim bohaterem odcinka będzie Radek, samotny ojciec dwóch dziewczynek. Jego historia wywołała spore poruszenie wśród ekspertów, dlatego jego metamorfoza wymagała bardzo nieszablonowego podejścia. Czy Radek przestanie być już "szaraczkiem"?

A na koniec poznamy Dagmarę, młodą dziewczynę, która jak się wydaje na pierwszy rzut oka, jest całkowicie pozbawiona poczucia własnej wartości. Jej niechęć do siebie doprowadziła ją do anoreksji, z którą dopiero niedawno sobie poradziła. Przypadek Dagmary był na tyle poważny, że prowadząca program, Karolina Gilon poprosiła o wsparcie Renatę Kaczoruk. Czy modelce uda się przekonać młodą dziewczynę o swojej wyjątkowości?

Druga twarz - O programie

Trzeci sezon programu „Druga twarz” z prowadzącą Karoliną Gilon i zespołem ekspertów pomoże ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Metamorfoz będzie dokonywać wraz z uznanymi profesjonalistami od wizerunku: Marcinem Tyszką, Łukaszem Urbańskim, Malwiną Wędzikowską, Mariuszem "Demonem" Dzwonkiem i kultowym krakowskim barmanem Jackiem Jenczewskim "Kaką".

Druga twarz - Gdzie oglądać?

Program emitowany na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl. Premiera w każdą sobotę o godzinie 23.00