Druga twarz

sezon 3 odcinek 1

Druga twarz 3

Nowy sezon "Drugiej twarzy" rozpoczyna się wyjątkowo mrocznie, bo do studia Karoliny Gilon zgłosił się sam diabeł.

Druga twarz - Co w odcinku?

Patrykowi grozi wywalenie ze szkoły ze względu na kontrowersyjny wygląd. Sam o sobie mówi,  że "Lubię taką sztukę wyglądu", jednak na potrzebę instytucji musi dokonać zmiany. Dwa upomnienia to poważna sprawa, a za trzecim wyleci ze szkoły. Czy kości zostaną pogrzebane?

Drugi uczestnik, również nosi swoją tajemnicę. Pierwszy raz w tym programie dochodzi do sytuacji, że bohater, który sam się zgłosił chce zrezygnować. Czy Karolinie uda się go przekonać na udział w metamorfozie?

Druga twarz - O programie

Trzeci sezon programu „Druga twarz” z prowadzącą Karoliną Gilon i zespołem ekspertów pomoże ludziom z nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem. Metamorfoz będzie dokonywać wraz z uznanymi profesjonalistami od wizerunku: Marcinem Tyszką, Łukaszem Urbańskim, Malwiną Wędzikowską, Mariuszem "Demonem" Dzwonkiem i kultowym krakowskim barmanem Jackiem Jenczewskim "Kaką".

Karolina dla swoich bohaterów poszukuje złotego środka między akceptacją otoczenia, a indywidualną potrzebą wyróżnienia się z tłumu. Bohaterowie serii to osoby, które swoim wyglądem wywołują wzburzenie otoczenia. Ich ciała pokryte są tatuażami, a twarze ozdobione kolczykami i tunelami – a to w życiu codziennym oznacza kłopoty. Taki wygląd nie cieszy się akceptacją społeczną  i często, zamiast podkreślać charakter, zmusza do życia w ukryciu. Czy w świecie opanowanym przez selfie i kulturę fit jest miejsce dla ludzi, którzy wyglądają wyraziście i nie mieszczą się w kanonie?

Czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy? Czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie w negocjacjach biznesowych? Obok tych, którzy wybrali kontrowersyjny wygląd, pojawią się ludzie borykający się z osobliwymi problemami, takimi jak nadmierne owłosienie czy nieszczęśliwie zakończony zabieg kosmetyczny.

Druga twarz - Gdzie oglądać?

Program emitowany na antenie TTV. Wszystkie odcinki oglądaj online na platformie VOD player.pl. Premiera w każdą sobotę o godzinie 23.00