Dorota was urządzi!

sezon 6 odcinek 8

Dorota was urządzi 6

W tym odcinku udział wezmą najlepiej przygotowani bohaterowie, a raczej bohaterki, w historii programu "Dorota was urządzi". Mama Agnieszka oraz dwie córki świetnie się dogadują i pomagają sobie wzajemnie. Młodsza Zuzanna dorasta i zaczyna mieć potrzeby jak prawdziwa mała kobietka. W związku z tym, dziecięcy, mały, słodki pokój, przestaje już spełniać swoje funkcje. Ale mama nie tylko pomyślała o zmianie stylistyki dostosowanej do wieku Zuzi. Ona poszła o krok dalej. Postanowiła oddać córce swój większy pokój. To się nazywa matczyna miłość.

Ale to nie koniec niespodzianek, które czekają Dorotę. Mama i córki przygotowały także projekt pokoju, którym ma zająć się prowadząca program. W bardzo skrupulatnie skonstruowanym albumie, znajdują się nie tylko zdjęcia mające stanowić inspirację. Dorota znajdzie tam... szczegółowo rozrysowany projekt. Reakcja prowadzącej? Bezcenna! Jednak Szelągowska nie da tak łatwo za wygraną i nie pozwoli się pozbawić pracy. Sugestie przyszłej właścicielki pokoju oczywiście są bardzo ważne, ale miejsce na kreatywność Doroty musi się znaleźć. Bez dwóch zdań!

Jaki jest plan? Co będzie się działo z pokojem mamy? Powstanie z niego przytulny azyl dla nastolatki w różowo-szarych barwach. Zniknie zniszczona wykładzina, stare biurko zostanie przerobione, a na ścianach pojawi się nowy kolor. Na środku stanie piękne, duże łóżko z oryginalnym zagłówkiem. Różowy fotel i lampa, które zostały przygotowane przez mamę i córki, idealnie wkomponują się w pomysłowo zaprojektowaną przestrzeń. Na ścianach zawisną oryginalne ozdoby. Dorota zdradzi także, jak zrobić nowoczesny stolik z kosza na bieliznę oraz jak wyeksponować zdjęcia bez oprawiania ich w ramki.