Dorota was urządzi!

sezon 6 odcinek 7

Dorota was urządzi 6

W tym odcinku Dorota Szelągowska trafia na bratnie dusze w kwestii aranżacji wnętrz oraz organizacji. Monika i Wodzisław są bardzo uporządkowani i lubują się w rozwiązaniach, które prowadząca kocha miłością absolutną i niezmienną. Beton, szare kolory, niebanalne rozwiązania, a w dziecięcym pokoju jej ukochana tablicówka – lepszych uczestników nie mogła sobie wymarzyć. A do tego nie boją się oni eksperymentów. Czyli w tym odcinku Dorotę czekają same przyjemności. Odważni bohaterowie oznaczają dla niej totalną wolność aranżacyjną i tworzenie projektu "po bandzie". Co zrobi z małą sypialnianą przestrzenią, w której póki co królują pudła i jedna komoda?

Centrum designerskiej sypialni stanowić będzie duże łóżko z zagłówkiem z paneli podłogowych. I to nie jest pomyłka! To, co zwykle pokrywa podłogę, będzie tym razem w zupełnie innym miejscu. To się nazywa odważny projekt! Ale na tym nie koniec szokujących rozwiązań. Ścianę i sufit pokryje architektoniczny beton, który nie do końca będzie prawdziwy. Jak uzyskać efekt betonowej ściany za pomocą farby i pędzla? Dorota pokaże na przykładzie sypialni Moniki i Wodzisława. Dowiecie się także, jak samemu wykonać designerskie, kreślarskie lampy, tak modne w latach 80-tych.

Bohaterowie przy okazji wymarzonego spotkania z Darkiem Stolarzem sami... zrobią sobie łóżko. A Darek w tym czasie chwilę odpocznie i zaserwuje gościom kawkę i herbatkę.