Dorota was urządzi!

sezon 6 odcinek 10

Dorota was urządzi 6

Ania i Marcin od 5 lat nie zmieniali nic w swoim mieszkaniu. O jego wystroju, kolorystyce i meblach, tak naprawdę zadecydował majster - wujek Andrzej. I chyba zrobił je według własnego gustu. Teraz jednak czas odmłodzić trochę to mieszkanie. W końcu to nie sześćdziesięcioletni wujek w nim mieszka, ale młode małżeństwo.

Ania przejmuje stery i zarządza remont sypialni, jednocześnie wysyłając zgłoszenie do programu „Dorota Was Urządzi". Marcinowi nie pozostaje nic innego jak wesprzeć żonę w jej decyzji. Ma tylko dwa życzenia – żadnych dywanów na ścianie oraz pozostawienie, ohydnych zdaniem Doroty, rolet. Argument? W sypialni musi być ciemno! A o czym marzy Ania? O romantycznej sypialni, w nowojorskim stylu glamour.

Taki projekt zgodnie z życzeniem właścicielki, Dorota już ma w głowie. Ogromne łóżko z pięknym zagłówkiem, mnóstwo poduszek, lustra, tapeta z pikowaniami i okno w stylu hotelowym z eleganckimi zasłonami. A do tego, własnoręcznie wykonane srebrne szafki nocne, piękne lampy, wielka szafa z fazowanymi lustrami oraz dostosowane do klimatu ozdoby na ścianach. A na koniec? Przyjemny akcent dla Ani w nagrodę za inicjatywę zmiany tej nijakiej sypialni. Śniadanie do łóżka. Jak je podać aby było wygodnie? Oczywiście na tacy glamour. Jak ją zrobić ze zwykłej, drewnianej, kupionej w sieciówce? Dorota zna szybkie i proste patenty.