Dorota inspiruje

sezon 1 odcinek 7

Dorota inspiruje

Anita i Daniel nie znoszą spędzać czasu w swoim salonie, a przecież pomieszczenie to jest sercem każdego mieszkania. Są młodym, tryskającym energią małżeństwem, a w ich pokoju najzwyczajniej wieje nudą. Wnętrze kompletnie nie odzwierciedla ich zwariowanych charakterów. Oboje przyznają, że przypomina bardziej pokój emeryta, niż przebojowego małżeństwa z dzieckiem.

Anita, zainspirowana telewizyjnymi radami Doroty, próbowała odmienić wygląd swojego salonu, jednak na chęciach się kończyło. Wreszcie marzenie o remoncie może się spełnić! A to wszystko dzięki Dorocie Szelągowskiej.

Niespójny wystrój salonu Anity i Daniela od razu rzucił się Dorocie w oczy. Zestawienie mebli z lat 90 ze starym tureckim dywanem rzeczywiście nie jest dobrym połączeniem w mieszkaniu młodych ludzi. Rodzinie podobają się nowoczesne wnętrza z podwieszonymi sufitami i nastrojowym oświetleniem. Ekipa programu weźmie sprawy w swoje ręce. Czy Dorocie Szelągowskiej uda się zaaranżować wnętrze tak, by Anita i Daniel poczuli się w nim komfortowo?

Odbądź wirtualny spacer po wyremontowanym wnętrzu Doroty Szelągowskiej!