Domy z potencjałem

Chip i Jo wierzą, że każdy dom ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Ten wyjątkowy duet projektantów i designerów znany jest z niezwykłej wyobraźni, dbałości o szczegóły i przede wszystkim stuprocentowego zaangażowania w każdy projekt.

"Domy z potencjałem" - o czym program

W programie „Domy z potencjałem” para pomoże właścicielom w wydobyciu ukrytego piękna z ich zniszczonych nieruchomości. W ręce Chipa i Jo trafią nie tylko domy zabytkowe, ale także te nowoczesne. Każdy z nich ma swoją niepowtarzalną historię i charakter. Ich właściciele marzą, żeby tchnąć w nie nowe życie. Duet projektantów postara się przywrócić świetność każdemu wnętrzu, tak żeby było nie tylko piękne, ale też funkcjonalne. Nie będzie łatwo. Każdy właściciel ma inne oczekiwania, a praca nie zawsze idzie po myśli projektantów. Czy za każdym razem Jo i Chip trafią w gust swoich klientów?

"Domy z potencjałem" - gdzie oglądać?

Program dostępny na antenie HGTV oraz online na platformie VOD player.pl

Domy z potencjałem sezon 5 odcinek 15 Domy z potencjałem sezon 5 odcinek 14 Domy z potencjałem sezon 5 odcinek 13 Domy z potencjałem sezon 5 odcinek 12 Domy z potencjałem sezon 5 odcinek 11 Domy z potencjałem sezon 5 odcinek 7