Domowe rewolucje

sezon 3 odcinek 1

Domowe rewolucje 3

Dorota Szelągowska trzecią edycję „Domowych rewolucji" rozpocznie z prawdziwym przytupem! W pierwszym odcinku na warsztat weźmie pełne skosów mieszkanie na poddaszu. To może oznaczać tylko jedno- arcytrudny remont! Agata Stankiewicz i Małgosia Nagat czyli „Dziewczyny z wypiekami" z kanału Food Network przygotują dla Doroty Szelągowskiej niezwykłą niespodziankę. Jak zareaguje prowadząca?

Domowe rewolucje - streszczenie

Dla architekta skosy nie są wdzięcznym materiałem do pracy, a mieszkanie w takim miejscu to nie lada wyczyn. Coś o tym wiedzą Aneta i Piotrek, którzy nie raz oberwali głową o słynny skos. Młode małżeństwo od trzech lat zmaga się z tym koszmarnym wnętrzem i nie potrafi go zaaranżować. Poddasze straszy starymi, rozpadającymi się meblami oraz niespójną aranżacją. Para nie zmieniła w nim nic od lat, ale zgodnie twierdzi, że to najwyższy czas na generalny remont.

Dorota Szelągowska wyręczy młodych w tym pełnym zawiłości i trudności projekcie. Podobno Aneta nie lubi niespodzianek, jak zareaguje na tę przygotowaną przez ekipę „Domowych rewolucji"?

Domowe rewolucje - gdzie obejrzeć

Wszystkie odcinki programu obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.