Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%

POLECANE W TYM TYGODNIU

0-9
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
28 sekund
W programie pokażemy sprzęt i techniki wykorzystywane w codziennej pracy strażaków. Aby przekonać się, jak ciężki i odpowiedzialny jest to zawód, ekipa TVN Turbo będzie towarzyszyła straży pożarnej w akcjach ratowniczych.
A
Afganistan - Dziewiąta zmiana
Jak wygląda prawdziwe oblicze misji w Afganistanie, zarówno od strony militarnej jak również tej, wydawałoby sie, bardziej prozaicznej – codziennej?Jak przebiega patrol bojowy, czym zajmują sie saperzy, piloci, czy artylerzyści? Jak pracuje szpital wojskowy i za co odpowiada komendant FOB.
Anatomia buntu
Jak rodzi się bunt? Wciągająca seria dokumentalna, która analizując najgłośniejsze przykłady społecznego nieposłuszeństwa w historii świata, próbuje odnaleźć źródło rewolty. Ile ludzkiego gniewu potrzeba, aby wzniecić powstanie?
ANZAC - z antypodów na front
Porywająca opowieść o niecodziennej odwadze i poświęceniu. Kim byli słynni ludzie z ANZAC? W jaki sposób znaleźli się w Europie? Jakich czynów dokonali?
Apollo 17 - ostatnia misja na Księżyc
Jedna z największych w dziejach ludzkości wypraw załogowych w kosmos. Podróż, która przyniosła naukowcom ogrom wcześniej nieznanych faktów i nowe materiały do badań.
Archiwum X - Śledztwa po latach
"Śledztwa po latach" to serial dokumentalny, opowiadający o kulisach pracy nowego wydziału policji zajmującego się najtrudniejszymi, często do konca niewyjaśnionymi sprawami, które przed laty utknęły w martwym punkcie.
B
Baba za kółkiem
Kobiety za kierownicą nie ryzykują, nie są skore do agresywnych zachowań na drodze, są kulturalne... Na pewno? Zobaczcie nowy sezon „Baby za kółkiem”, czyli kompilację najśmieszniejszych damskich wpadek.
Barolo Boys - historia winiarskiej rewolucji
Langhe, piękny region w północno-zachodnich Włoszech. To właśnie stamtąd pochodzi jedno z najbardziej rozpoznawalnych włoskich win – Barolo. Poznacie historię tego unikalnego trunku! Jeszcze 30-40 lat temu winogrona ze szczepu Nebbiolo były praktycznie szerzej nieznane.
Bóg kontra nauka
Seria opiera się na konfrontacji dwóch dyskursów: naukowego i religijnego. Duchowni największych religii świata, naukowcy i filozofowie próbują znaleźć odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące Boga i wiary w niego.
Brazylia z góry
Brazylia – piąte pod względem wielkości państwo świata. Na tym ogromnym obszarze kryją się prawdziwe cuda natury. Dokument pokazuje piękno tego kraju w niecodzienny sposób. Będziesz miał okazję przyjrzeć mu się z lotu ptaka.
C
Cela Nr
Czasem przypadek, czasem jedna błędna decyzja powoduje, że normalny człowiek zamienia dom na celę. Każdy odcinek tego cyklu opowiada historię życiowego zakrętu, który zaprowadził człowieka do więzienia .
Charlie Luxton: domy nad Morzem Śródziemnym
Malownicza podróż przez rejony Morza Śródziemnego – Charlie Luxton odkrywa piękno tamtejszej architektury. Znany brytyjski architekt i projektant Charlie Luxton wyrusza w podróż nad Morze Śródziemne.
Chiny – początek potęgi
Najludniejsze państwo świata, łączące w sobie całą masę sprzeczności. Jak budowała się jego potęga? Historia powstania i trwania jedynej cywilizacji, która nieprzerwanie od 2000 lat rozwija się na niemal tym samym, niepodzielnym terytorium.
Ciężarówką przez Stany
Życie zawodowego kierowcy osiemnastokołowego pojazdu to nie bajka - Dawid Andres wie o tym doskonale, a mimo to nadal z wielką pasją przemierza tysiące kilometrów amerykańskich dróg spełniając swój „American dream”.
Czarnobyl – wstęp wzbroniony
O tym miejscu słyszeli wszyscy: Czarnobyl. Miasto, w pobliżu którego doszło do największej katastrofy atomowej w historii ludzkości. Z obszarem tym związanych jest wiele legend i mitów. A jak wygląda naprawdę?
Człowiek - jak powstał film
Jak powstawał niezwykły projekt filmowy Yanna Arthusa-Bertranda „Człowiek”? W jaki sposób rozmawiano z jego bohaterami, jak kręcono zapierające dech sceny i w końcu, jak komponowano muzykę? Seria dokumentalna zabiera widza w podróż po kulisach projektu Yanna Arthusa-Bertranda.
Człowiek - źródła
Naszą planetę zamieszkuje 7 miliardów ludzi. Świat wciąż dzielą nierówności społeczne i wojny. Nie potrafimy ze sobą żyć. W tym odcinku Yanna Arthus-Bertranda stawia pytania o to, dlaczego z pokolenia na pokolenie popełniamy te same błędy. Fotograf chce poznać ludzką naturę.
D
Druga szansa - relacja z premiery
Główną bohaterką serialu „Druga szansa” jest Monika Borecka, producentka telewizyjna i agentka gwiazd. To współczesna kobieta sukcesu – silna, atrakcyjna, pracowita i pewna siebie.
E
Epickie tatuaże
Miasto Springfield w stanie Oregon jest domem dla jednego z najlepszych salonów tatuażu na świecie - AREA 51. Jego właścicielem jest Chris 51, celebryta-tatuator z wieloma artystycznymi sukcesami. AREA 51 specjalizuje się w tatuażach 3D i hiper-realistycznych tatuażach "geek".
Epitafia katyńskie
''Epitafia katyńskie'' to cykl kilkudziesięciu poruszających miniatur filmowych, poświęconych zamordowanym przez NKWD w 1940 roku polskim oficerom oraz ich rodzinom.
Era robotów
„Era robotów” sześcioodcinkowa seria pokazująca najnowsze osiągnięcia z dziedziny robotyki i pracy nad sztuczną inteligencją.
Express Planete+
Cotygodniowy magazyn informacyjny o charakterze popularnonaukowym powstający we współpracy z tygodnikiem „Newsweek”. Każdy odcinek składa się z dwóch newsowych felietonów na tematy związane z nauką, technologią, najnowszymi odkryciami medycyny czy innowacyjnymi wynalazkami.
F
Fabryka super-sportowców
Wciągająca francuska seria dokumentalna opowiadająca o podstawie sportu, czyli treningu od najmłodszych lat. Jak wytrenować arcymistrza danej dyscypliny sportowej? Każda dyscyplina ma swoje metody i tajniki.
Fair Trade - u źródeł Sprawiedliwego Handlu
Czy w dzisiejszym świecie handlu jest jeszcze miejsce na uczciwość i dobre praktyki? Czym jest „fair trade” i gdzie znajduje swoje zastosowanie? Sposób produkcji takich towarów jak kukurydza, kawa, herbata, ryż, cukier czy kakao ma destrukcyjny wpływ na drobnych rolników.
Faraonowie współczesnego Egiptu
Od założyciela nowoczesnego Egiptu – Nassera do Bractwa Muzułmańskiego, od Ligi Arabskiej do rewolucji na placu Tahrir. Dokumentalna podróż po historii współczesnego Egiptu. Po obaleniu Prezydenta Mubaraka w 2011 roku wybory w Egipcie wygrał Mohammed Morsi z Bractwa Muzułmańskiego.
Fikcyjne bogactwo, czyli 97% niczego
Historia pieniądza jako narzędzia do wywoływania kryzysów światowych. Jak to działa? Kto za tym stoi? I czy możliwy jest „zdrowy pieniądz”? Skąd pochodzą pieniądze?
Franciszek, papież na nowe czasy
Jakie marzenia wśród wiernych obudził wybór kardynała Bergoglio na papieża? Z jakimi problemami musi się zmierzyć? Czy ma szansę na reformę swego Kościoła? Jak ów Kościół ma przetrwać w XXI wieku? 13 marca 2013 na 266.
G
Generał Wojciech Jaruzelski
Unikalny materiał o Wojciechu Jaruzelskim, najbardziej kontrowersyjnej postaci powojennej Polski. O faktach z jego życia opowie on sam, rodzina oraz osoby znające go osobiście.
George Clarke przedstawia: najwspanialsze z małych
Znany architekt George Clarke, wspólnie ze swym mistrzem Willem Hardiem, projektantem Maxem McMurdo i architektką Laurą Jane Clarke wyruszają w podróż po Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu najlepszych mieszkań i domów, których właściciele w zdumiewający sposób wykorzystali ich małą przestrzeń....
Gliny
Program „Gliny” wprowadzi widza w świat Wydziału Wywiadowczo Patrolowego Komendy Stołecznej Policji. Żadnych inscenizacji. Żywa akcja, prawdziwi przestępcy i prawdziwe interwencje.
Granice ludzkiej wytrzymałości
Jared Hasselhoff, basista Bloodhound Gang, wcieli się w  nową rolę. Jako gospodarz programu „Granice ludzkiej wytrzymałości”  przeprowadzi na sobie różne eksperymenty i podejmie się szalonych zadań. Każdy odcinek, to porcja ekstremalnych wyzwań.
H
Historia Polskiego Rocka
Kieda fala popularności przyniosła muzykę rockową do polski propaganda PRL określiła rocka mianem Big Beatu. W filmie poznamy historię rocka w czasach PRL.
I
IED: zabójcze ładunki wybuchowe
Improwizowane ładunki wybuchowe, znane pod skrótem IED, stały się największym zabójcą żołnierzy koalicji i cywili w Iraku oraz Afganistanie. Są one wykorzystywane w zamachach terrorystycznych na całym świecie i niosą spustoszenie wszędzie tam, gdzie zostaną zdetonowane.
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Do Pt 27.10.
Ikony
Poznaj swoje ulubione gwiazdy! W każdym odcinku tego programu omówiona jest jedna postać, która na trwałe odcisnęła się w świadomości Polaków - znani aktorzy, piosenkarze, ludzie świata kultury.
Imprezowicze
Wieczór panieński, impreza służbowa, a może zabawa z okazji osiemnastki? W weekendy po ulicach polskich miast jeżdżą eleganckie limuzyny. Co dzieje się za przyciemnionymi szybami tych aut? Kto z nich korzysta? Jak imprezuje się na pokładzie tak luksusowego samochodu?
J
Jak ewoluował człowiek
Zaskakujące fakty i teorie naukowe tworzą opowieść o przeszłości i przyszłości człowieka. „Jak ewoluował człowiek” to dwuczęściowa seria dokumentalna obrazująca, w jaki sposób ludzki genom zmieniał się wraz z ewolucją homo sapiens.
Jak się leczy na świecie
Kontynuacja pierwszego sezonu. Francuski lekarz zapoznaje widzów z bardzo niekonwencjonalnymi metodami leczenia w różnych zakątkach świata. Bernard Fontanille podczas różnych misji jeździł po świecie, by leczyć, chronić i łagodzić ból ludzi.
Jak się robi muzykę rozrywkową
Jak się rodzą nowe brzmienia? Co w muzyce zmieniło się na przestrzeni ostatnich stu lat? Jak wygląda komponowanie od kuchni?
Jarmark Europa
Bohaterami tej opowieści będą pracownicy ponurego Stadionu Dziesięciolecia w Warszawie. Za komuny stadion był dumą systemu, sportu i polityki. Dziś to najbardziej odstraszający śmietnik w centrum stolicy, ale też największe targowisko w Europie.
K
Komornicy
W programie zobaczymy dramatyczne losy rodzin tracących dorobek całego życia i ludzi walczących o ostatnie pieniądze, by przetrwać.
Kontrowersyjna cesarka
W ciągu zaledwie dwudziestu lat liczba wykonywanych cesarskich cięć wzrosła ponad dwukrotnie w większości krajów uprzemysłowionych. Niniejszy film dokumentalny przedstawia medyczne i społeczne konsekwencje tej globalnej tendencji w Niemczech, Francji, Brazylii i Chinach.
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Do Wt 31.10.
Królestwo mórz i oceanów
Podróż po najpiękniejszej części ziemskiego globu – Oceanie Spokojnym i jego pięknych archipelagach. „Królestwo mórz i oceanów” to wciągająca seria dokumentalna, która zabierze cię w podróż po najpotężniejszym ziemskim oceanie.
Krwawy świt – lądowanie w Normandii
Najsłynniejszy i największy desant w historii wojen. Lądowanie w Normandii, zmieniło losy II wojny światowej. „Krwawy świt – lądowanie w Normandii” pokazuje, strategiczne plany operacji pomysłu Churchilla.
Krystyna Mazurówna idzie pod nóż
Jaka jest naprawdę Krystyna Mazurówna? Tancerka, dziennikarka i bizneswoman czy niepoprawna prowokatorka, która lubi wstrząsać opinią publiczną? Pokażemy nieemitowane dotąd materiały z pobytu Krystyny Mazurówny w klinice dr.Szczyta.Krystyna Mazurówna twierdzi, że w klinice dr.
Kulinarne podróże Magdy Gessler
Magda Gessler – restauratorka, autorka książek kulinarnych, ale przede wszystkim ambasadorka dobrego smaku, wraz z TVN Style wyrusza w kolejną Kulinarną Podróż. Tym razem do Meksyku, królestwa tortilli, najbardziej pikantnego chili, chrupiących owadów i czekolady!
L
Lifetramp - życie na próbę
A gdyby tak na jeden dzień porzucić codzienne obowiązki zawodowe i spędzić ten czas na doświadczaniu innego życia i próbowaniu nowych rzeczy? Bohaterowie „Lifetramp – życie na próbę” odwiedzą osoby, których zawód wydaje im się interesujący.
Listy do M. - kulisy filmu
Twórcy najbardziej romantycznej komedii tego roku (w kinach od 10 listopada) odsłaniają sekrety produkcji i zapraszają na plan filmowy Listów do M.
Listy do M. 2 - kulisy filmu
Bohaterowie „Listów do M. powracają na duży ekran. Komedia jeszcze bardziej romantyczna Listy do M.2 już od 13 listopada w kinach w całej Polsce. Cztery lata po spektakularnym sukcesie „Listów do M.
Listy królowej Wiktorii
Surowa monarchini czy jednak wrażliwa kobieta? Twórcy dokumentu prezentują nieznane dotąd listy brytyjskiej władczyni i próbują odpowiedzieć na pytanie: jaka naprawdę była królowa Wiktoria? Nieznane dotąd listy królowej Wiktorii ujawniły jej zupełnie nowe oblicze.
Ludzie rzeki
Wędrówka od źródeł Gangesu aż do ujścia Zambezi. Dokument prezentuje życie ludów, których egzystencja nierozerwalnie związana jest z rzekami. W rozwoju cywilizacji dostęp do źródła wody był elementem kluczowym.
Ludzie w drodze
Zobacz archiwalny wywiad Edwarda Miszczaka z Maciejem Berbeką – polskim himalaistą, który 5 marca 2013 zaginął podczas próby zejścia ze zdobytego szczytu Broad Peak. Wspinaczkę wysokogórską miał we krwi.
M
Maria Czubaszek idzie pod nóż
W programie "Maria Czubaszek idzie pod nóż" pokażemy nieemitowane dotąd materiały z pobytu Pani Marii Czubaszek w klinice Dr.Szczyta, którego znacie z programu "Sekrety chirurgii".
Matki za kratami
Dlaczego kobiety popełniają przestępstwa? Czy żałują tego, co zrobiły? Jak więzienna izolacja wpływa na ich życie i życie ich rodzin?
Megatransporty
Wymiary przekraczające normę, skomplikowane procesy logistyczne podczas planowania tras, przeszkody mnożące się w szalonym tempie. Witamy w świecie megatransporterów. Dziś transport lądowy jest w stanie dostarczyć niemal każdy ładunek.
Miss więzienia
Anita Werner, dziennikarka „Faktów” i TVN24, trafiła do zakładu karnego w Sao Paulo w Brazylii. Nic nie przewiniła, postanowiła jedynie zrealizować tam dokument. Właśnie w tym więzieniu odbywa się nietuzinkowe wydarzenie - konkurs piękności osadzonych.
Mistrzowie
W dokumencie debiutującego za kamerą Berta Marcusa Mike Tyson, Evander Holyfield i Bernard Hopkins opowiedzą o swoich niezwykłych karierach, życiu na ringu i poza nim. Film łączy rekonstruowane sceny z archiwalnymi walkami.
Mistrzowie wpadek
W programie zobaczycie najśmieszniejsze klipy z wielu różnych kategorii.
Moje córki krowy - kulisy produkcji
Wzruszająca i zabawna historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci. W rolach głównych zobaczymy Agatę Kuleszę, Gabrielę Muskałę i Mariana Dziędziela.
Moje wielkie cygańskie wesele
Oto niecodzienna okazja, żeby poznać, zamknięty dla postronnych, świat Romów i travellersów żyjących współcześnie w Wielkiej Brytanii. Wśród tej społeczności wiekowe tradycje i obyczaje spotykają się ze współczesnymi trendami i nowoczesnym stylem życia.
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Do Pt 27.10.
Moje życie
„Moje życie” to intymny i szczery portret młodych ludzi, opowiedziany ich własnymi słowami. To nowy, śmiały program, w którym młodzi Amerykanie pokazują swoje życie, swoją drogę do dorosłości i zachodzące w nich podczas tej podróży zmiany, za pomocą kamery.
Mój dom jest najpiękniejszy - Australia
Od ekologicznych posiadłości na wsiach aż po spektakularne rezydencje na przedmieściach – trójka ekspertów w dziedzinie architektury i aranżacji wnętrz – Nick Tobias, Tim Leveson i Gillian Khaw – wyrusza w podróż po Australii w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej oryginalnych...
N
Na podwójnym gazie
Mówimy czasem: "jedzie jak pijany", patrząc na jazdę kierowców, którym kontrolowanie pojazdu nie wychodzi najlepiej.
Na tropach tajemnic
Czy św. Stanisław był zdrajcą? Jakie tajemnice kryją wnętrza katedry w Kwidzynie? Masoneria polska i prawdziwa twarz Kopernika – o tym w Na tropach tajemnic. Rozwiąż z nami największe zagadki polskiej historii.
Nad życie - kulisy
Kulisy filmy Nad życie. Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski).
Najdłuższy wyścig psich zaprzęgów
Ekstremalne doświadczenia, intensywne emocje i skrajne warunki pogodowe. Opowieść o najtrudniejszym na świecie wyścigu psich zaprzęgów.
Najsłynniejsze brytyjskie bazy lotnicze
Czy bitwy lotnicze wygrywa się wyłącznie dzięki umiejętnościom pilotów? Jaką rolę w zwycięstwie odgrywają bazy lotnicze?
Najsłynniejsze miejsca Ameryki
Historie kultowych miejsc opowiedziane przez historyków, artystów, speców od teorii spiskowych i znawców pop-kultury. Dokumentalna podróż przez najbardziej znane, ale i najbardziej niezwykłe miejsca Stanów Zjednoczonych – od Statuy Wolności po Hollywood Boulevard.
Największe fale - raj dla surferów
Ekscytująca seria dokumentalna wnikająca w głąb kultury surferów, którzy gotowi są na największe poświęcenia w imię swojej pasji.
Naturalnie Polska
„Naturalnie Polska” to program podróżniczo-przygodowy. Prowadzący Łukasz Tulej przemierza najciekawsze, często oddalone od cywilizacji, regiony Polski. W każdym odcinku poszukuje odpowiedniego miejsca do niekonwencjonalnego noclegu oraz przygotowuje prosty traperski posiłek.
Niezwykłe podróże koleją
Niecodzienna i inspirująca wyprawa przez różne kraje, kultury i kontynenty... „Niezwykłe podróże koleją” to nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy widziane zza okna pociągu, ale także prawdziwa przygoda!
Niezwykłe przypadki medyczne
„Niezwykłe przypadki medyczne" to program, w którym  pomożemy ludziom z deformacjami ciała, nie dającymi się usunąć w tradycyjny sposób. Doktor Krzysztof Gojdź – specjalista medycyny estetycznej, podejmie się tego trudnego zadania.
Niezwykłe strony życia
Niezwykłe historie zwyczajnych ludzi. Przełomowe momenty i decyzje, które zmieniły bieg ich życia. Ten cykl dokumentalny nikogo nie pozostawi obojętnym.„Niezwykłe strony życia” nie stronią od tematów tabu.
Nowa Zelandia z lotu ptaka
Nowa Zelandia to niezwykły kraj na południowo-zachodnich krańcach Oceanu Spokojnego. Zrodziły go żywioły wciąż kipiące pod powierzchnią, jego aktywne wulkany i gejzery są niczym okna pozwalające zajrzeć pod skorupę ziemi.
Nurkując z władcami oceanów
Wody słone zajmują łącznie aż ¾ powierzchni Ziemi. Jakie tajemnice kryją w sobie te ogromne obszary? Niezwykła wyprawa w podmorskie głębiny, podczas której widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się życiu największych przedstawicieli wodnego świata.
P
Pewnego razu w parku
W 2015 roku Tatrzański Park Narodowy skończył 60 lat! TPN to nie tylko przyroda, miejsce, instytucja – to również ludzie, często z Tatrami związani przez całe życie. Posłuchajcie, jak niezwykłe historie przytrafiają im się w pracy.
Planeta singli - za kulisami
Szymon zaprasza Was na making of najnowszej komedii romantycznej – Planeta Singli! Z czego śmieją się w filmie? Kto kogo i dlaczego szuka w sieci? I wreszcie – czy klikanie się opłaci? Znany już widzom wielkiego ekranu reżyser Mitja Okorn ( Listy do M.
Plemnikowy biznes
Po raz pierwszy musimy zmierzyć się z zagadnieniami, które nie pojawiły się dotychczas w historii ludzkości: zdolność do reprodukcji jest wystawiana na próbę przez alarmujący wzrost bezpłodności u mężczyzn.
Po prostu przyjaźń - kulisy powstawania filmu
Kulisy powstania filmu. "Po prostu przyjaźń" to wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje zostają wystawione na niejedną próbę.
Pojedynki gigantów
Adidas kontra Puma, Jobs vs Gates, Pepsi a Coca-Cola – konflikty twórcze między markami, ludźmi i instytucjami rewolucjonizują świat, definiując go na nowo.
Polacy i Niemcy - Historia sąsiedztwa
Tysiącletnia historia stosunków polsko-niemieckich jest nierzadko przedstawiana w bardzo zniekształcony sposób. Najczęściej mówi się o wojnach, okupacji czy rozbiorach. Taka tematyka odzwierciedla jedynie część wspólnej przeszłości.
Polinezja Francuska
Jak wygląda prawdziwe życie w miejscu, które powszechnie uznawane jest za raj na Ziemi? Wyprawa na dziesięć wysp Polinezji Francuskiej, które nie zawsze wpisują się w stereotypowe wyobrażenia o idyllicznej Oceanii. Prawdziwi ludzie, ich historie i codzienne życie.
Polska Jasienicy
Seria dokumentalna prezentująca życiorys znanego polskiego pisarza XX stulecia - Pawła Jasienicy.
Polska z góry
Szybowanie ponad górskimi szczytami Karkonoszy czy podniebna kontemplacja Kolorowych Jezior w Rudawach Janowickich? Pierwsza w polskiej telewizji produkcja, w której będzie można zobaczyć Polskę z lotu ptaka.
Porady na zdrady – kulisy powstawania filmu
Nowy film Ryszarda Zatorskiego twórcy komediowych hitów: „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów!
Porady na zdrady – relacja z premiery
Nowy film Ryszarda Zatorskiego twórcy komediowych hitów: „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”, które łącznie zgromadziły w polskich kinach ponad 5 milionów widzów!
Przepustka
"Przepustka" pokazuje ludzi skazanych za okrutne zbrodnie, dla których karą jest nie tylko więzienie, ale również zapomnienie i wykluczenie ze społeczności. Towarzyszymy im podczas trzydziestu godzin PRZEPUSTKI.
Przypadki drogowe
Co dzieje się na polskich drogach? Bezmyślność, brawura, sytuacje na granicy ryzyka. Coraz więcej kierowców montuje w swoich samochodach wideorejestratory, które nagrywają niebezpieczne zachowania, do jakich codziennie dochodzi w całej Polsce.
Pyszne Peru
Kreatorka smaku, wielbicielka Ameryki Południowej, słynna restauratorka – Magda Gessler. Razem z TVN Style wyruszyła w kulinarną podróż po Peru. Zjadła pieczoną świnkę morską, łowiła ośmiornice oraz odwiedziła największy na świecie bank kartoflanych genów.
R
Rio, miasto sportu
Seria dokumentalna pokazuje, jakie znaczenie dla mieszkańców Rio de Janeiro ma aktywność fizyczna. W 2014 roku w Rio de Janeiro odbyły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Dwa lata później sportowcy zmierzyli się podczas XXXI Letnich Igrzysk Olimpijskich.
Robota na końcu świata
Cztery osoby wyruszają w nieznane dla siebie miejsca z tą samą misją: wykonać swoją pracę w nieznanych warunkach. Mechanicy jadą pracować do Burkina Faso; strażnicy więzienni sprawdzą się w tajskim areszcie, a nauczyciele odwiedzą wioskę w Andach, by tam wykonywać swoje obowiązki.
Rodacy w akcji
Przedstawimy kolejne autentyczne nagrania pochodzące z całej Polski - zarówno materiały pochodzące z samochodowych wideorejestratorów, jak i te nagrane przy pomocy kamer zainstalowanych na ulicach, parkingach, w galeriach handlowych, w środkach komunikacji miejskiej.
Rodzice mnie nie chcą
Wzruszający dokument o domach dziecka oczami tych, którzy muszą tam żyć. Większość z nich nie wie, dlaczego tam trafiła. Wierzą, że ich rodzice nie byli złymi ludźmi, że wcale nie chcieli ich zostawiać. Winien jest tylko alkohol...
S
Samobójcza nacja
Samobójstwa w Chinach - temat tabu, który niedawno ujrzał światło dzienne. Szacuje się, że osoby odbierające sobie życie w Chinach stanowią 1/3 - 1/4 wszystkich samobójców na świecie. Do samobójstwa dochodzi tam co 2 minuty.
Ostatni dzwonekOstatni dzwonek
Do Wt 24.10.
Samuraj security
Były weteran wojenny Kato Haugen pracuje jako szef ochrony w średniej wielkości centrum handlowym w Oslo. Dowodzi kilkuosobową załogą nieudaczników o dumnej nazwie Samuraj Security.
Seryjni mordercy
Obok tych historii nie da się przejść obojętnie. Poznaj najbardziej wstrząsające fakty o ludziach, których umysły opętało czyste zło. Czym kierowali się popełniając swoje krwawe zbrodnie? Do czego byli zdolni?
Siła armii
Wybuchy, ćwiczenia, skoki ze spadochronem – to codzienność armii, o której wszyscy wiedzą. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że dzisiejsze wojsko to zaawansowana technologicznie machina.
Skokholm, wyspa marzeń
Skokholm Island leżąca u wybrzeży Walii jest istnym rajem dla ptactwa morskiego. Niezwykła seria dokumentalna opowiada historię wyspy i jej mieszkańców. Na bezludnej wyspie Skokholm mieszka 4500 maskonurów, 2000 nurzyków i alk, a także nawałniki i burzyki północne.
Słońce, woda i podejrzliwi rodzice
Pierwsze wakacje tylko z kumplami. Tani alkohol, szalone ekscesy i, przede wszystkim, swoboda z dala od rodziców! Jednak dzieci nie wiedzą, że ich tropem wyruszą rodzice… Będą je obserwować i szpiegować – zawsze z ukrycia. Sprawdzą, jak pociechy radzą sobie z samodzielnością.
Sportowcy Hitlera
Film dokumentalny ze wspaniałymi materiałami archiwalnymi. Produkcja ukazuje, jak sportowcy III Rzeszy stali się mimowolnymi ambasadorami faszyzmu. Gdy tylko naziści doszli do władzy, zawłaszczyli wszelkie wartości, którymi kierowano się również i w sporcie.
Studenckie Show
Cykl filmów „Studenckie show” to opowieść o najważniejszych miejscach w życiu studentów. O klubach studenckich. To tam zabłysnęły przyszłe, największe gwiazdy estrady, teatru i kina. To w nich rozpoczynali swoje kariery: Demarczyk, Sikorowski, Pietrzak, Kaczmarski.
Szaleńcy Pana Boga
Cykl filmów dokumentalnych o pracy polskich misjonarzy w świecie. Filmy ukazują realia pracy misjonarzy w różnorodnych środowiskach, pośród wielu kultur.
Szalone Tokio
Tokio – miasto neonów, gier, karaoke i hoteli miłości. Supernowoczesnych pociągów i słynnego metra. To wielomilionowa metropolia, która może przygnieść, ale i zachwycić.
Sztuka wiązania
Film dokumentalny Boba Bentleya opowiada o japońskiej sztuce bondage. Kinbaku, zwane też Shibari ma korzenie w średniowieczu i wywodzi się z techniki wojskowej hojōjutsu, w której używano lin do wiązania i torturowania więźniów.
Świat bez fikcji
„Świat bez fikcji” to reportaże w najlepszym wydaniu! To jeden z najbardziej uznanych brytyjskich seriali dokumentalnych, w którym reporterzy wyruszają w niebezpieczne i niedostępne części naszego globu.
Świat Jamy‘ego
Ziemia jako żywy organizm widziany oczami pewnego przenikliwego podróżnika. Niecodzienny globtroter przemierza świat w poszukiwaniu nie tylko osobliwości przyrody, ale także prawdy o człowieku. Kolejne odcinki serii „Świat Jamy’ego” to pasjonujące opowieści o m.in.
Świat z góry
Zapierające dech w piersiach obrazy niezwykłych miejsc i fascynującej przyrody zaprezentowane z zupełnie innej perspektywy. Niebanalny i inspirujący punkt widzenia na globalne piękno.
T
Tajne chwyty restauratorów
Ta seria zdradza triki, jakimi posługują się restauracje, by sprzedać jeszcze więcej jedzenia i przyciągnąć jeszcze więcej klientów.
Taka miłość się nie zdarza
"Taka miłość się nie zdarza" to cykl dokumentalny, w którym przedstawiane są najsłynniejsze historie miłosne wielkich Polaków. Każdy odcinek to opowieść o uczuciu, które z racji swojej siły i - często tragicznych losów bohaterów - na trwałe zapisało się w historii.
Tattoostrada
Tatuator weteran z 15-letnim doświadczeniem, gwiazda “Inked” – Pendelton oraz jego nowy biznes “Ministerstwo Tatuażu” ruszają w drogę, by w nowej serii przekształcić osobiste historie w żywą sztukę.
W
W kręgu mafii
Najpotężniejsza i jedna z najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie – opowieść o kulisach działalności sycylijskiej mafii. Będziecie mieli okazję przyjrzeć się procesowi, w którym sądzonych było 475 członków tej przestępczej organizacji.
W obcym ciele
Losy pięciorga młodych osób, które otwarcie mówią o swoich problemach z tożsamością płciową. Będziemy towarzyszyć im podczas całego procesu zmiany płci. Zaczynając od ważnych rozmów z bliskimi, aż po terapię hormonalną i operację.
W więzieniu
Więzienie. Już samo słowo budzi skrajne emocje. Producenci programu dokumentalnego "W więzieniu" postanowili pokazać skomplikowane procesy rządzące życiem osadzonych.
Wiatr
Kolejny sezon serii odkrywającej przed widzami świat najbardziej podstawowego, ale i najbardziej nieprzewidywanego zjawiska atmosferycznego, jakim jest wiatr. Reżyser Eric Capitaine podróżuje z kamerą po świecie w poszukiwaniu różnych rodzajów wiatru.
Widziane na Ziemi
Seria dokumentalna „Widziane na Ziemi”, z charakterystyczną dla siebie estetyką i wyczuciem, przedstawia nietuzinkowych ludzi, ich kulturę oraz sposoby nawiązania symbiotycznej relacji z przestrzenią, którą zamieszkują.
Wielbłądowate – cierpliwe i wytrwałe
Wielbłądy mogą wytrzymać niemal wszystko: jałowe pustynie, skrajne zimno, ekstremalne temperatury i słoną wodę. Skąd pochodzą te niezwykłe zwierzęta? Choć może to niektórych zdziwić, wywodzą się z Ameryki Północnej.
Wielkie ucieczki
Zdjęcia do tej produkcji były kręcone w Australii, USA, Kanadzie, Rosji i niemal całej Polsce. Twórcy serialu postawili sobie za cel ukazanie mało znanych kart polskiej historii powojennej: spektakularnych ucieczek Polaków za granicę w czasach panowania reżimu komunistycznego.
Witaj w piekle
Dokumentalna podróż po najbardziej niebezpiecznych zakątkach naszego globu. Charyzmatyczny prowadzący wprowadzi Was w świat ekstremalnych przeżyć i niecodziennych technik przetrwania.
WOJSKO PL
Jest to program o polskich siłach zbrojnych na lądzie, na wodzie i w powietrzu. Przegląd formacji, sprzętu, zadań.
Wróżki
Podejrzewasz, że mąż cię zdradza? Nie jesteś pewien, czy zdasz zbliżający się egzamin? Chcesz zainwestować na giełdzie? Zastanawiasz się, co dalej z twoim życiem? Nie potrafisz podjąć decyzji?
Wrzesień 39
Unikatowe przedsięwzięcie dokumentalne opisujące Wojnę Obronną 1939 dzień po dniu. Świetne archiwalia, wspomnienia świadków żołnierzy walczących w kampanii, komentarze historyków.
Wstydliwe tatuaże
Artyści tatuatorzy Dirk Vermin oraz jego najlepszy przyjaciel Rob Ruckus z Las Vegas, specjalizują się w szukaniu osób, które nie są dumne ze swoich tatuaży i chciałyby je poprawić. Dirk i Rob swoimi umiejętnościami poprawiają wygląd starych tatuaży lub zakrywają je tworząc nowe.
Wybuchowa nauka Nigela Latty
Dlaczego rzeczy wybuchają? Popularnonaukowa seria dokumentalna przybliży tajniki widowiskowych eksplozji. Pochodzący z Nowej Zelandii pisarz i prezenter Nigel Latta lubi szokować. Tym razem postanowił zabrać widzów w niezwykłą podróż po świecie pirotechniki.
Wyburzacze
Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Zniszczyć, wyburzyć, zrównać z ziemią potrafią po prostu wszystko! W nowym programie kamera będzie towarzyszyła kilku ekipom zawodowych burzycieli podczas ich codziennej, ale jednak niezwykłej pracy.
Wyjaśnić niewyjaśnione
Nadprzyrodzone moce, duchy, satanizm, opętania, przepowiednie, reinkarnacja… Paranormalne zjawiska od strony naukowej. Sześcioodcinkowa seria „Wyjaśnić niewyjaśnione” to próba naukowego wytłumaczenia zjawisk nadprzyrodzonych.
Z
Z lotu ptaka
Świat z lotu ptaka. Dokumentalna wędrówka przez najpiękniejsze zakątki świata w jakości HD. Rajskie wyspy, ośnieżone szczyty gór, a także gęsto zaludnione miasta, a wszystko to oglądane z wysokości mogącej przyprawić o zawrót głowy.
Zapaśniczka z Boliwii
Bohaterką filmu dokumentalnego jest Boliwijka – Carmen Rojas. Kobieta jest cholitą, czyli Indianką uprawiającą zapasy. Sport to jedna z niewielu rozrywek mieszkańców El Alto. Slamsy znajdują się w najwyżej położonej stolicy świata, czyli La Paz w Boliwii.
Zdjęcie z Papieżem
Ubarwione tradycyjną muzyką i dowcipnymi anegdotami wspomnienia ludzi gór o pielgrzymkach Gazdy Świata - Jana Pawła II na Podhale. Kiedy Papież Polak po raz pierwszy zawitał do ojczyzny, odprawił mszę św. w Nowym Targu. Powrócił w góry na trzy dni podczas pielgrzymki w 1997 r.
Zdobywcy wulkanów
Czy marzyliście kiedykolwiek, aby zobaczyć czynny wulkan z bliska? Aleja wulkanów zwana jest kręgosłupem Ekwadoru. Te gigantyczne góry popiołu i lawy są fascynujące, ponieważ są niedostępne.
Zew lodu
50 dni wśród mroźnych krajobrazów Grenlandii i brak kontaktu z cywilizowanym światem. Czy w takich warunkach możliwe jest życie? Mike Magidson porzuca wszystkie dobra współczesnego świata, aby wyruszyć w samotną wędrówkę po mroźnych terytoriach Grenlandii.
Żarty śmierci
To dokumentalny cykl, który pokaże autentyczne, ale nietypowe przypadki... zgonów, które miały miejsce w Polsce. Nietypowe, głównie ze względu na okoliczności – dziwne, absurdalne, zaskakujące, tajemnicze, a także na swój sposób zabawne.
Żegnaj, ostrygo?
50, 70, a czasami nawet 80% ostryg hodowanych we Francji, nigdy nie trafia na talerze konsumentów. Dlaczego tak się dzieje? W ciągu ostatnich lat drastycznie wzrósł wskaźnik śmiertelności wśród ostryg. To zmiana klimatu? A może nowy, nieznany wirus?
Żony dyktatorów
Jaki wpływ na dyktatorów mają ich żony? Zdarza się, że dorównują im okrucieństwem i bezwzględnością, a niekiedy wręcz przerastają... Oto dokumentalny poczet „żon despotów”.
Życie bez tajemnic
W „Życiu bez tajemnic” zobaczysz szokujące sprawy, które nigdy nie powinny się wydarzyć, szczególnie, że dotykają dzieci. Rodzice, wybierając nianię wierzą, że jest kompetentna, a dziecko czuje się z nią bezpieczne. Zdarza się niestety inaczej.
Życie na wyścigach
Jak wygląda codzienna praca z końmi? Z jakimi problemami mierzą się ich hodowcy? Jakimi sukcesami mogą się pochwalić i jakie mają ambicje? Fascynująca seria obrazująca życie na wyścigach.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.