Dobra robota

sezon 2 odcinek 4

Dobra robota 2

Wołomińska pomoc drogowa zawita do stolicy. Ekipa Krzyśka dostała nietypowe zlecenie – muszą przetransportować ogromne stalowe figury do Muzeum Techniki znajdującego się w Pałacu Kultury i Nauki. Jedno jest pewne – eksponaty nie zmieszczą się w drzwiach, trzeba więc wymyślić inny sposób na dostarczenie ich do środka.


W Szkotowie natomiast dziś akcja – kurnik. Agnieszce zamarzyła się mała hodowla kur znosząca dla niej codziennie świeże jajka. Marcin, Jarek i syn Agnieszki, Aleksander, będą musieli się trochę napracować, by to marzenie spełnić.


W Piotrostalu idą zmiany. Po tym, jak Orłom przydzielone zostaje trudne zadanie, Zbyszek postanawia założyć związki zawodowe, którym będzie przewodniczył. Ze spisanymi postulatami idzie na samą górę, bo aż do Stalowego.


Wyzwań nie zabraknie także w Cyrku, który codziennie przemierza kilometry po Polsce, by zaprezentować swój spektakl w różnych częściach kraju. Tym razem ekipę czeka przykra niespodzianka – jedna z niezbędnych do postawienia namiotu części musiała wypaść w transporcie.