Dobra robota

sezon 2 odcinek 2

Dobra robota 2

W Piotrostalu dziś nieoczekiwania zamiana ról – Zbynio przejmie obowiązki kierownika, a Paweł podejmie się z pracy fizycznej, jaką na co dzień wykonuje Zbyszek. Zobaczymy, czy odnajdą się na nowych stanowiskach i, co najważniejsze, czy Stalowy będzie zadowolony ze swoich pracowników.

W ekipie pomocy drogowej również mała rewolucja. Alicja spróbuję przekonać współpracowników, w tym ojca, do zdrowego odżywiania. Zamiast tak uwielbianych przez panów kebabów zaserwuje zieleninę i warzywa. Czy po takim posiłku dadzą radę wykonać zaplanowaną robotę?

W gospodarstwie rolnym Agnieszki nadszedł czas na koszenie rzepaku. Ginter oddelegowany zostaje do kontrolowania wilgotności magazynowanych zbiorów. Zbyt mokry rzepak nie nadaje się do sprzedaży. Zespół będzie więc musiał znaleźć sposób, by go wysuszyć.

Z kolei Justyn wraz ze swoimi zaufanymi pracownikami ruszy na wyburzenie domu jednorodzinnego. Przypływu adrenaliny dostarczy świeżo wyremontowany budynek znajdujący się kilka metrów od domu przeznaczonego do rozbiórki. By uniknąć zniszczeń każdy ruch koparki będzie musiał być zaplanowany i precyzyjny. Dla Justyna to także świetna okazja, żeby pokazać synowi robotę, którą Justyn kocha najbardziej.