Dobra robota

sezon 2 odcinek 11

Dobra robota 2

Na Złomowisku w Tłuszczu będzie dziś miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Na placu pojawia się fan kręconych tu programów i prosi o pomoc w…. przygotowaniu oświadczyn. Czy ta ważna dla zakochanych chwila odbędzie się bez żadnych zakłóceń?


W ziemniaczanym królestwie zbliżają się zbiory. Ekipa musi przejrzeć, naprawić i zdezynfekować masę drewnianych skrzyń, w których przetrzymywane są warzywa. Nie zabraknie też czasu na rozegranie meczu w piłkę nożną.


W Winnicy niedaleko Pułtuska działa warsztat samochodowy prowadzony przez Kamila. W tygodniu chłopak ciężko pracuje naprawiając auta, a weekendy spędza ze swoją dziewczyną. Spokojnie zapowiadającą się sobotę burzy jednak zepsuty ciągnij Jacka. Przyjaciołom się nie odmawia, więc Kamil musi zakasać rękawy i ruszyć do warsztatu.


W firmie cateringowej kierowca Jacek by uniknąć zderzenia musiał ostro hamować. Niestety takie hamowanie skutkuje katastrofą na pace - rozlana zupa nie nadaje się do zaserwowania jej dzieciom.  
Krzysiek z Bartkiem z wołomińskiej pomocy drogowej będą musieli wydobyć z rowu leżące na boku auto. Po powrocie z roboty na Krzyśka będzie czekać niespodzianka. Wszystko za sprawą żony, która odwiedza siedzibę firmy pod nieobecność męża.