Dobra robota

sezon 2 odcinek 1

Dobra robota 2

W wołomińskiej pomocy drogowej zapowiadał się spokojny dzień. Spokój zaburza jednak bardzo ważny telefon, bo od żony Krzyśka, której zepsuł się samochód.

Justyn zajmuje się różnymi biznesami. Dodatkowym źródłem dochodu są dla niego „bujaki” dla dzieci, czyli pojazdy uruchamiane dwuzłotówkami. Justyn ustawia je w zaprzyjaźnionych restauracjach i dzieli się utargiem z właścicielami lokali. Tym razem ktoś chciał „oszukać system” i do jednego z bujaków napchał mniejszych monet, co spowodowało jego unieruchomienie. W sezonie letnim takie maszyny cieszą się wielkim powodzeniem, a każda godzina awarii to strata finansowa dla Wyburzacza.

W mazurskim gospodarstwie Agnieszki panuje gorące lato. Wysokie temperatury i mało opadów powodują, że ekipa Rolniczki będzie musiała podlać uprawy. Nie jest to jednak proste zadanie, gdy do nawodnienia jest niemal 1000 ha. Na szczęście w zamian za dobrą robotę, szefowa przyszykowała dla Jarka, Gintra i Ryszarda niespodziankę.

W Piotrostalu dziś ważny dzień – Michał szykuje się na randkę. Choć Sławek zleca Orłom zadanie rozbiórki starego, dużego busa, to Zbynio i Ghost znajdują też czas na pomoc Młodemu w wyborze odpowiedniego stroju. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi także sam Sławek. Z takim wsparciem chłopak może być pewien, że zrobi wspaniałe pierwsze wrażenie.