Discovery VR

Od ponad 30 lat Discovery zabiera Cię w intrygujące miejsca, pokazuje nietuzinkowych ludzi. Teraz rozpoczyna nowy rozdział: zupełnie inny sposób patrzenia na świat. To Discovery VR !

Discovery VR – nowy wymiar rozrywki

Załóż gogle do VR i przygotuj się na ekscytujące przygody! Dzięki najnowszej technologii VR możesz wzbić się w przestworza (aż do stratosfery!), wyjść na spacer w kosmosie, zbliżyć się do tygrysów, lwów i słoni na odległość, o której nigdy nie marzyłeś, a także zwiedzić miejsca, które zawsze chciałeś zobaczyć!

W odcinku The Elusive Tiger zrobisz krok w świat tygrysów i podejrzysz życie tych legendarnych stworzeń z bliska. Z Get Up Close and Personal Wth Grizzley Bears dowiesz się, co trzeba zrobić, by przygotować dwa niedźwiedzie Grizzly żyjące w niewoli, do życia na wolności? Kevin Richardson jest znany jako „zaklinacz lwów”. W Lion whisperer udowadnia, że jako jedyny może podejść do tych pięknych, ale groźnych kotów bez żadnych zabezpieczeń. Lwy uwielbiają się z nim bawić. Niemożliwe?

Uważasz, że walki samurajów na miecze to przeszłość? Tsurugikai w Atlas VR Moments : Samurai Studio udowodni, że się mylisz! Natomiast, jeśli jesteś spragniony włoskich wakacji, dzięki Atlas VR: Italy , poczujesz się jak na urlopie. Spragniony adrenaliny? Rozpocznij lekcję surfowania u boku Kyle’a Thiermann’a w On the board with a big wave pro . Lub zjedź na deskorolce sławną Lombard Street w San Francisco! Czujesz w sobie ducha Aloha? Odwiedź Hawaje w Atlas VR: Hawaii.

To nie koniec przygód z Discovery VR ! Zwiedź nawiedzone zamczysko w Haunted Castle lub razem z ekipą AIMS z Mountain Monsters zapoluj na Wielką Stopę! Nowy świat rozrywki stoi przed Tobą otworem!

Discovery VR – co to takiego

Discovery otwiera przed Tobą zupełnie nowe doznania w technologii 360 o , czyli w filmach sferycznych VR . VR to z angielskiego virtual reality, czyli wirtualna rzeczywistość , dzięki której masz wrażenie, że znajdujesz się w innym miejscu. By móc przeżyć niesamowite emocje i odwiedzić ekscytujące miejsca potrzebujesz gogli do VR . Podobne odczucia możesz mieć, nie posiadając specjalnych okularów. Wystarczy telefon z żyroskopem!

Discovery VR – gdzie obejrzeć

Filmy Discovery VR obejrzysz online w serwisie VOD player .

Discovery VRWho would play the Mythbusters in a movie? Discovery VRSharks everywhere! Discovery VRDuct Tape Challenge Discovery VRWreck Discovery VRShrimp on the barbie Discovery VRUderwater shark experiment Discovery VRZones of assessment Discovery VRGummy bear rocket