DeFacto
TTV

DeFactoDeFacto

DeFacto. Lifestyle

Odcinek 15, Sezon 4

Żródło: Archiwum TTV
DeFacto, DeFacto. Lifestyle, sezon 4, odcinek 15
TTV, czwartek 20:00

W dzisiejszym odcinku wstrząśniemy czasem. Przyjrzymy się zegarkom polskiej produkcji, a także sprawdzimy, jak odróżnić podróbkę od oryginału. Dowiemy się, jakie znaczenie odgrywają tatuaże w... medycynie estetycznej oraz przetestujemy plastikowe krzesełka.

W każdym odcinku pakiet najciekawszych zagadnień, eksperymentów, informacji i ciekawostek z Polski i ze świata. Chcecie wiedzieć, jakie są trzy najbardziej ponure miasta na świecie? Gdzie jest najwięcej bakterii? Chcecie zobaczyć, jak się w Polsce produkuje okręty wojenne? Na widzów czekają niespodzianki, czyli nowa odsłona programu DeFacto w lżejszej formule przewidziana na piątkowy wieczór. W roli prowadzącej zadebiutuje Karolina Gilon, która wraz z Rafałem Betlejewskim będzie przyglądać się z bliska otaczającemu nas światu.

Produkcja:
Studio Besta sp. z o.o.
Dystrybucja:
TTV
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
ttv, Rafał Betlejewski, rozwiązania zagadek, umysł człowieka, świat wiedzy, świat nauki, program o ciekawostkach na ttv, ciekawostki ze świata, Karolina Gilon, program o zagadkach, tatuaż w medycynie estetycznej, zegarki polskiej produkcji, jak odróżnić podróbkę zegarka od oryginału
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „DeFacto”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty