Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Coś tu się kroi” to program, który odkrywa osobowości i zdolności kulinarne uczestników, otwierając przed nimi wiele nowych możliwości, od poznania nowych ludzi poprzez przeżycie wspaniałej przygody, aż po znalezienie nowej miłości.

W programie miłość uczestników do jedzenia może zamienić się w prawdziwe, płomienne uczucie między nimi. Bohaterami każdego z odcinków są singiel lub singielka, którzy zgadzają się z zasadą „przez żołądek do serca” oraz czterech śmiałków, którzy chcą o to serce zawalczyć. W trakcie programu będą musieli poradzić sobie z różnymi wyzwaniami dotyczącymi sztuki kulinarnej, jak i sposobu prezentacji wykonanych potraw i własnej osobowości.

Konkurujący uczestnicy są eliminowani na poszczególnych etapach rywalizacji, a w finale odcinka poszukujący bohater decyduje, z kim chciałby się spotkać na romantycznej kolacji.

Tagi: program o gotowaniu, przepis na romantyczną kolację, coś tu się kroi, program o randkowaniu, coś tu się kroi online, program o singlach, program o gotowaniu player
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.