Cofnij czas
TVN Style

Cofnij czasCofnij czas

Odcinek 1

Żródło: Archiwum TVN Style
Cofnij czas, odcinek 1

Dziś poznacie 23-letnią Klaudię. Na pierwszy rzut oka wydaje się być wesołą, zadowoloną z życia dziewczyną. Prawda jest inna… młoda kobieta bardzo wiele pracy wkłada w to, by na zewnątrz nie pokazywać, jak bardzo źle czuje się we własnym ciele. Jeszcze kilka lat temu Klaudia ważyła 68 kg. W pewnym momencie przestała panować nad tym, co je i ile waży. Zresztą Klaudia jak ognia unika wagi. Nie chce zmierzyć się z „ciężką rzeczywistością”.
Nawyki żywieniowe Klaudii wołają o pomstę do nieba. Wszechobecny tłuszcz, fast food, spożywane w dużej ilości napoje energetyczne i słodycze doprowadziły do tego, że dziewczyna waży dziś… 123 kg! Z taką wagą najprostsza czynność, na przykład wejście po schodach, jest nie lada wyczynem. Klaudia jest od wielu lat jest zakochana z wzajemnością w Bartku. Tworzą szczęśliwą parę. Ich największym marzeniem jest posiadanie dziecka. Niestety otyłość uniemożliwia naszej bohaterce zajście w ciążę. Klaudia zdała sobie sprawę, że sama nie poradzi sobie z problemem. Zgłosiła się do profesora Kielara licząc na pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów by zajść w upragnioną ciążę. Diagnoza doktora jest dla Klaudii szokująca, brzmi wręcz jak wyrok. Czy mimo wszystko młodej kobiecie uda się pozbyć gromadzonych przez ostatnie lata kilogramów i zrealizować swoje marzenie?

Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
zdrowie, otyłość, Uroda, zdrowe odżywianie, zagrożenie życia, porady, walka z nadwagą, aktywność fizyczna, brak ruchu, śmieciowe jedzenie, Cofnij czas, jak działają na organizm słodycze?, złe przyzwyczajenia, powrót do dobrej formy, kształtowanie dobrych nawyków, jak dbać o zdrowie?, jak dbać o urodę?, jak działa na organizm
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Cofnij czas”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty