TVN Style

Cofnij czas

Palisz papierosy? Pijesz alkohol? Pochłaniasz hamburgery i frytki z prędkością światła? Twój ulubiony sport to leżenie na kanapie? Masz dwadzieścia pięć lat, a Twoje ciało jest sprawne jak u osiemdziesięciolatka? Weź się do roboty i „Cofnij czas”! Zegar tyka!

Wiele osób uważa, że można bezkarnie jeść śmieciowe jedzenie, pić słodzone napoje, nadużywać alkoholu i nie dbać o ruch oraz odpoczynek. Tymczasem tłusta dieta, nałogi i złe przyzwyczajenia doprowadzają nasze zdrowie do ruiny. A badania niezbicie wskazują, że taki organizm jest starszy niż w rzeczywistości. Czas coś
z tym zrobić!

Nowy program TVN Style pomoże dwunastu osobom, które znalazły się w krytycznym momencie swojego życia i zrozumiały, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im poważna choroba lub nawet przedwczesna śmierć. W każdym odcinku jeden bohater stoczy zaciętą walkę o powrót do dobrej formy i spróbuje cofnąć czas. Wszystko pod czujnym okiem ekspertów: lekarzy, trenerów, dietetyków
i psychologów. W programie nie zabraknie także uniwersalnych i prostych porad dotyczących zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i kształtowania innych dobrych nawyków.

Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
zdrowe odżywianie, zagrożenie życia, porady, aktywność fizyczna, brak ruchu, śmieciowe jedzenie, Cofnij czas, jak działa na organizm śmieciowe jedzenie, jak działają na organizm słodycze?, złe przyzwyczajenia, powrót do dobrej formy, kształtowanie dobrych nawyków, jak dbać o zdrowie?, jak dbać o urodę?
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Cofnij czas”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty