Ciężarówką przez Indonezję

odcinek 9

Ciężarówką przez Indonezję

Przepiękny krajobraz zachodniego wybrzeża Sumatry przebija nawet Bali i Lombok. Dawid nie przegapia więc okazji do obejrzenia równikowego zachodu słońca, który trwa zaledwie chwilę. Po wspaniałych widokach powraca jednak proza życia - najpierw Dawid ma ogromne problemy podczas załadunku na statku, a następnie okazuje się, że wpada w kłopoty, przez które musi opuścić Indonezję...

"Ciężarówką przez Indonezję" - o programie

Charyzmatyczny Dawid Andres znów wsiądzie za kierownicę swojego trucka i razem z ekipą Discovery Channel przejedzie „Ciężarówką przez Indonezję”.  Pozna tamtejsze zwyczaje i tradycje. Zmierzy się z wieloma wyzwaniami, jakie czekają na niego w tym rajskim, ale bardzo dzikim kraju. Będzie musiał dostosować się do zasad ruchu drogowego obowiązujących w tej części Azji, wszechobecnego zgiełku i wielogodzinnych korków. A wszystko po to, aby zrealizować misję i dostarczyć ładunek na czas.

"Ciężarówką przez Indonezję" - gdzie oglądać?

Fascynujący program podróżniczy oglądaj na kanale Discovery Channel oraz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.