Ciężarówką przez Indonezję

odcinek 7

Ciężarówką przez Indonezję

Dawid z poznanym na łodzi Dengiem jedzie skuterem do jego wioski. Dawid spalił się na słońcu i chce kupić jakiś krem. Okazuje się, że wioska jest zniszczona przez trzęsienie ziemi. Później Dawid kieruje się do Lomboku, a trasa coraz głębiej w interior. Kończy się nawet droga i kierowca jedzie przez dżunglę. Dojeżdża do imponujących wodospadów Air Terjun Kerta Gangga. Anders poznaje też zwyczaje miejscowej ludności Sasak. Odcinek kończy jednak akcent z zupełnie innego świata - modnej imprezy na plaży w Despasar.

"Ciężarówką przez Indonezję" - o programie

Charyzmatyczny Dawid Andres znów wsiądzie za kierownicę swojego trucka i razem z ekipą Discovery Channel przejedzie „Ciężarówką przez Indonezję”.  Pozna tamtejsze zwyczaje i tradycje. Zmierzy się z wieloma wyzwaniami, jakie czekają na niego w tym rajskim, ale bardzo dzikim kraju. Będzie musiał dostosować się do zasad ruchu drogowego obowiązujących w tej części Azji, wszechobecnego zgiełku i wielogodzinnych korków. A wszystko po to, aby zrealizować misję i dostarczyć ładunek na czas.

"Ciężarówką przez Indonezję" - gdzie oglądać?

Fascynujący program podróżniczy oglądaj na kanale Discovery Channel oraz w strefie MotorTrend w serwisie VOD player.pl. Dostępny w pakiecie START.