Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie

Chirurgia plastyczna w Chinach

TVN Style

Oglądaj jeszcze przez:8dniTVN Style

W dokumencie przyjrzymy się chińskiemu rynkowi usług z zakresu chirurgii estetycznej, a przewodnikiem po nim będzie znany fotograf, na co dzień miłośnik dzikiej przyrody lasów tropikalnych. Czy w miejskiej dżungli też odnajdzie piękno? Wraz z nim poznamy historię kobiet, które poddały się zabiegom. Są wśród nich: modelka, która podjęła dobrą decyzję korekcji rysów twarzy, co obecnie procentuje pewnością siebie, ładnym, naturalnym wyglądem i licznymi zleceniami w pracy, oraz młoda kobieta, która na skutek nieszczęśliwego wypadku straciła większość nosa, a zoperowana – żyje normalnie, ma męża i właśnie oczekuje pierwszego dziecka. To jasna, piękna strona chirurgii plastycznej.

Jest też ta druga. Istnieją nielegalne kliniki, które oferują cały wachlarz operacji plastycznych, wykonywanych przez personel bez odpowiednich uprawnień, licencji i wiedzy, bez nadzoru specjalistów – tyle, że po dużo niższej cenie. Wykorzystuje się w nich niewiadomego pochodzenia implanty, zużyty sprzęt i narzędzia. Za tanie operacje płaci się czasem bardzo wysoką cenę utraty zdrowia i urody, nie mówiąc o najgorszych konsekwencjach...

Tagi: chirurgia plastyczna, dokument tvn style, jak wyglądają operacje plastyczne, rynek usług chirurgii estetycznej, ciemna strona chirurgii estetycznej, Asia Exposed: Botched Up Surgery
Dostępny od:
11.11.2017
Długość
22 minut
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.