Cała prawda

sezon 2 odcinek 5

Cała prawda 2

Na początek Karolina przyjrzy się, co naprawdę znajduje się w suplementach. W tym celu odwiedzi Narodowy Instytut Leków, który przygotował raport na ten temat - eksperci podzielą się nim specjalnie z widzami "Całej prawdy". Wyniki są niepokojące...

Przed kamerą przebadamy też jeden z suplementów sprzedawanych w internecie. Czy to możliwe, że będzie zawierał substancje niedozwolone?

W odcinku również o sztuczkach marketingowców, prowokacje z ukrytą kamerą, porady lekarza... oraz analiza kuchennych szafek i lodówki Karoliny. Czy nasza prowadząca zdrowo się odżywia? Dowiemy się dzięki surowej ocenie dr Wandy Baltazy!

Cała prawda - o czym jest program

W nowych odcinkach widzowie odkryją, co się dzieje z naszym mózgiem w trakcie zakupów. Jakich spustoszeń w organizmie może dokonać jedna nieprzespana noc? Czy wybieramy swoich partnerów w sposób świadomy? Karolina Głowacka będzie badać, analizować i testować! Spotka się z ekspertami, przedstawi najnowsze prace naukowe i przeprowadzi eksperymenty na własnej skórze. Zobaczymy jak poradzi sobie w ekstremalnie niskiej temperaturze, czy dobrze wypadnie na scenie przed guru wystąpień publicznych i jak reaguje na stres za kierownicą. Jesteście gotowi na „Całą prawdę”?

Dziennikarka naukowa w 2016 roku została wyróżniona w konkursie „Popularyzator Nauki 2016”, organizowanym przez PAP i MNiSW. Jest autorką audycji radiowych i współautorką wielu książek. Jest także członkinią Komitetu Etyki w Nauce Polskiej Akademii Nauk.

Cała prawda - gdzie obejrzeć

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl