Cała prawda

sezon 2 odcinek 1

Cała prawda 2

Czy utrzymywanie czystości wychodzi nam na zdrowie? Czego udało się dowiedzieć Karolinie Głowackiej w Europejskim Centrum Nauki i Techniki EC1? Jak wyglądają roztocza i ile ich martwych ciał i odchodów zalega w naszych materacach? Jakim wynikiem zakończyła się prowokacja dziennikarska dotycząca diagnozowania i leczenia metodą biorezonansu magnetycznego? Czy występującej gościnnie w odcinku Kindze Zawodnik udało się oczyścić organizm z toksyn?

To i wiele innych ciekawostek naukowych w lekkostrawnej formie w 1. odcinku 2. sezonu programu Karoliny Głowackiej „Cała prawda”!

Cała prawda - o czym jest program

W nowych odcinkach widzowie odkryją, co się dzieje z naszym mózgiem w trakcie zakupów. Jakich spustoszeń w organizmie może dokonać jedna nieprzespana noc? Czy wybieramy swoich partnerów w sposób świadomy? Karolina Głowacka będzie badać, analizować i testować! Spotka się z ekspertami, przedstawi najnowsze prace naukowe i przeprowadzi eksperymenty na własnej skórze. Zobaczymy jak poradzi sobie w ekstremalnie niskiej temperaturze, czy dobrze wypadnie na scenie przed guru wystąpień publicznych i jak reaguje na stres za kierownicą. Jesteście gotowi na „Całą prawdę”?

Dziennikarka naukowa w 2016 roku została wyróżniona w konkursie „Popularyzator Nauki 2016”, organizowanym przez PAP i MNiSW. Jest autorką audycji radiowych i współautorką wielu książek. Jest także członkinią Komitetu Etyki w Nauce Polskiej Akademii Nauk.

Cała prawda - gdzie obejrzeć

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl