Boże Narodzenie w 12 odsłonach
TVN

Boże Narodzenie w 12 odsłonachBoże Narodzenie w 12 odsłonach

Andy Bates / Party Food

Żródło: © Scripps Network Interactive
Boże Narodzenie w 12 odsłonach, Andy Bates / Party Food

Do Jeni dołącza Andy Bates. Ceniony, brytyjski ekspert sztuki kulinarnej. Andy specjalizuje się w kuchni „ulicznej”, ma na celu nakarmić ludzi w biegu, szybkim i dla niego najważniejsze zdrowym sposobem.

Święta! By uczcić ten szczególny czas, Jeni Barnett pokaże w ciągu 12 odcinków spektakularne potrawy, składające się na menu, które uświetnią czas spędzony z rodziną. 12 najlepszych szefów kuchni, których ocenią goście-eksperci, zaprezentuje najlepsze przepisy na dania główne, przekąski i napoje, a także podzieli się mnóstwem wskazówek i porad dotyczących bożonarodzeniowych dań z odrobiną ekstrawagancji.

Jeśli szukasz alternatywnych, świątecznych pomysłów, egzotycznego menu, które wniesie odrobinę słońca na wigilijny stół lub niezawodnych sposobów na wykarmienie „tłumu”, w tym programie szefowie kuchni pokażą Ci, jak dopiąć wszystko na ostatni guzik!

Dystrybucja:
Scripps Networks Interactive
Kraj produkcji:
USA
Tagi:
święta, ekspert, kuchnia, boże narodzenie, wigilia, szef kuchni, kucharz, przekąski, potrawy na wigilijnym stole, jakie potrawy na wigilię?, Jeni Barnett, przekąski na święta
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Boże Narodzenie w 12 odsłonach”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty