Borys kontra gadżety

sezon 0 odcinek 2

Borys kontra gadżety

Borys Mańkowski to znany zawodnik MMA, mistrz KSW wagi półśredniej. Podejmuje rękawicę rzuconą przez TVN Turbo, tym razem zmierzy się z nowinkami technologicznymi! Nowy program to propozycja dla wszystkich, których interesują ciekawe i nowatorskie rozwiązania codziennych problemów!

Borys kontra gadżety - o czym jest program?

Przygotowując się do walki na ringu, Borys nieustannie szuka nowych technik i trików, które dadzą mu przewagę nad rywalem. Teraz wykorzysta ten instynkt, aby wytropić najciekawsze gadżety. Pochyli się nad najnowszymi propozycjami dla domu, ogrodu, komputera czy samochodu, udowadniając, że prawdziwy sportowiec nie boi się wyzwań.

Wypróbuje elektronicznego osobistego trenera, czyli urządzenie dbające o dokładność wykonywania ćwiczeń, rękawiczki z wbudowanym telefonem czy wiatro- i wodoodporną zapalniczkę. Zweryfikuje, jak dokładny i pomocny jest kieszonkowy tłumacz, który ma zaprogramowanych aż 80 języków. Przetestuje też rzeczy bardzo praktyczne, jak supermocna taśma czy wiatroodporna parasolka.

Od abstrakcyjnych pomysłów po rzeczy, które przydałyby się każdemu z nas – Borys na własnej skórze sprawdzi nawet najdziwniejsze urządzenia!

Borys kontra gadżety - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Borys kontra gadżety" obejrzysz na platformie VOD - player.pl!