Bez tabu

sezon 3 odcinek 1

Bez tabu 2

Seksualność kobiet wykorzystuje się i monetyzuje niemal wszędzie i na każdy możliwy sposób. Jednak gdy same kobiety postanowią na niej zarobić, słyszą w swoim kierunku stek inwektyw.

Mamy podwójną moralność - pozwalamy na korzystanie z usług seksualnych, ale osoby je oferujące spychamy do podziemia, w którym nie mają dostępu do podstawowych praw ani wsparcia? Czy istnieje jakiekolwiek rozwiązanie tego problemu? Jak mówić o pracy seksualnej? Dlaczego jest ona tabu i czy powinna przestać nim być?

Gośćmi Agaty Młymarskiej będą trzy sex workerki - Olga, Ola i Sylwia które opowiedzą czym tak na prawdę jest ten owiany mitami i stereotypami "sex work".

Bez tabu - opis programu

Intymność to temat, który nadal budzi kontrowersje, a u co wrażliwszych osób wywołuje rumieniec na twarzy. W szkołach brakuje edukacji seksualnej, a rodzice nie zawsze wiedzą jak rozmawiać o niej z dziećmi, w efekcie czego źródłem informacji staje się Internet. Jednak to, co możemy tam znaleźć, przyprawia o gęsią skórkę. Dlatego wraz z Agatą Młynarską zapraszamy na program, w którym o seksie porozmawiamy mądrze i bez tabu. Postawimy na rzetelność i fachową wiedzę, a do dyskusji zaprosimy najwybitniejszych ekspertów: seksuologów, psychologów i lekarzy. Zmierzymy się z najważniejszymi zagadnieniami w sferze intymnej. W tym sezonie dowiemy się, jak żyje się tęczowym rodzinom w Polsce, dlaczego praca seks workerek jest ciągle tematem tabu, jak w świecie pełnym seksu odnajdują się aseksualni oraz jak wygląda seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Bez tabu - gdzie oglądać

Odcinki dostępne na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl