TVN Style

Bez skazy

Kwas hialuronowy, jad kiełbasiany, laser jagowo-neodymowy, nici PDO. To nie są hasła ze słownika chemicznego! To nazwy najbardziej popularnych zabiegów stosowanych w medycynie estetycznej. Nowy program TVN Style bez żadnych skrupułów odkryje przed widzami wszystkie tajemnice biznesu, który w ostatnich latach przynosi w Polsce miliony złotych zysku.

Od pewnego czasu medycyna estetyczna stała się powszechnie dostępna. Salony kosmetyczne oferujące różnego rodzaju metody poprawiające wygląd można znaleźć prawie na każdym rogu ulicy. Z ich usług korzysta coraz więcej osób. Niestety, z różnym skutkiem. Jak uchronić się przed nieuczciwymi właścicielami gabinetów? Co zrobić z komplikacjami po źle wykonanych zabiegach? Czym kierować się w wyborze właściwego fachowca? Program „Bez skazy” wraz z ekspertką, właścicielką SkinClinic Katarzyną Chwedoruk, podpowie widzom, jak mądrze korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Obnaży działanie niekompetentnych kosmetyczek i lekarzy. Weźmie pod lupę popularne preparaty i reklamowane kosmetyki. Odpowie na nurtujące pytania dotyczące cen poszczególnych zabiegów. Czy można osiągnąć taki sam efekt, płacąc mniej? A co z bezpieczeństwem? Eksperci opowiedzą o ryzyku, jakie wiąże się z korzystaniem z tego rodzaju usług.

W programie pojawi się także mistrzyni makijażu Anna Orłowska, która podpowie, jak pomalować się na różne okazje i zatuszować wszelkie niedoskonałości. „Bez skazy” to wszystko, co widzowie chcieliby wiedzieć na temat medycyny estetycznej, ale dotychczas bali się zapytać. Po obejrzeniu nowego programu TVN Style każdy będzie wiedział, jak mądrze o siebie zadbać i które zabiegi są dla niego odpowiednie.

Dystrybucja:
TVN Style
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
kwas hialuronowy, medycyna estetyczna, Anna Orłowska, jad kiełbasiany, Katarzyna Chwedoruk, jak poprawić wygląd, laser jagowo-neodymowy, nici PDO, najbardziej popularne zabiegi, jak wybrać gabinet medycyny estetycznej?, pytania do ekspertów, jak makijażem zatuszować niedoskonałości?
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Bez skazy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty