Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TVN Style

Pulia

Bez planu

TVN Style, poniedziałek 22:25

Odc.3 Sez.1 Polska TVN Style
W kolejnym odcinku ,,Bez planu” Hanna Lis odwiedza "swoje strony" z dzieciństwa. Nie jest to nasycony smakami Rzym … tylko Pulia, której kuchnia słynie z określenia „Cucina povera”, czyli "biedna kuchnia". Czy słusznie? Pulia, to jeden z uboższych rejonów Włoch, położony na południu kraju. To miejsce rzadko odwiedzane przez turystów, choć ma wiele do zaoferowania, o czym przekona się nasza prowadząca. Hania, odwiedzi piekarnie, w której posmakuje foccacię, najlepszą w całych Włoszech a może nawet... najlepszą na całym świecie? Zawita też do restauracji, w której serwowana jest surowa ryba i zajrzy na lokalny targ.
Razem z Hanią odwiedzimy gospodarstwo agroturystyczne, w którym wytwarza się najpopularniejszy włoski ser, mozzarellę. Zobaczymy również drzewa oliwne, które mimo swoich dwóch tysięcy lat nadal owocują, a Hania będzie stąpać po ziemi, po której chodził sam … święty Piotr. Przyjrzymy się produkcji najlepszego na świecie makaronu, zawitamy do cukierni, w której nasza prowadząca pozna przepis na... udane małżeństwo! Poznamy też śmiałka, który łowi ośmiornice własnymi rękoma. Na koniec wraz z Hanią zwiedzimy Trulle, miejscowość w której stoją charakterystyczne, jedyne w swoim rodzaju, budynki z kamienia.  Zapraszamy w kulinarną podróż do słonecznych Włoch pełną smaków, aromatów i kolorów!
Tagi: kuchnia włoska, kuchnie świata, kuchnia portugalska, kuchnia szwedzka, Hanna Lis TVN Style, program Hanny Lis, Hanna Lis kuchnie świata, gdzie jeść na urlopie, regionalne specjały, podróż po restauracjach, kuchnia rumuńska, gdzie zjeść regionalne specjały, Pulia, Cucina povera, gdzie najlepiej zjeść we Włoszech, foccacia, Trulle, kulinarna podróż do Włoch
Dostępny od:
23.10.2016
Długość
31 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.