TTV

Betlejewski. Prowokacje

Czy faktycznie w Polsce panuje znieczulica? Czy zauważamy w drugiej osobie człowieka, czy raczej działa na nas jego portfel i status społeczny? Jacy jesteśmy naprawdę w codziennych sytuacjach społecznych?

„Betlejewski. Prowokacje” niezmiennie drąży niewygodne sprawy i stawia niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi dostarczają uczestniczący w prowokacjach przypadkowi ludzie. Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski. Sprawdza ludzi w najbardziej palących kwestiach społecznych.

W tym programie prowadzący wraz z grupą aktorów stawia przypadkowe osoby w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania.

„Betlejewski. Prowokacje” to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Jaka jest prawda o nich samych?

Produkcja:
Golden Media Polska Sp. z o.o.
Dystrybucja:
TTV
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
ukryta kamera, ttv, progam o prowokacjach, udawane sceny, paradokument, program o prowokacjach na ttv, prowokacje Betlejewskiego, prawdziwe oblicze Polaków, sytuacje społeczne, program Rafała Betlejewskiego
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Betlejewski. Prowokacje”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty