Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.

Betlejewski. Prowokacje

Polska TTV

Czy faktycznie w Polsce panuje znieczulica? Czy zauważamy w drugiej osobie człowieka, czy raczej działa na nas jego portfel i status społeczny? Jacy jesteśmy naprawdę w codziennych sytuacjach społecznych?

„Betlejewski. Prowokacje” niezmiennie drąży niewygodne sprawy i stawia niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi dostarczają uczestniczący w prowokacjach przypadkowi ludzie. Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski. Sprawdza ludzi w najbardziej palących kwestiach społecznych.

W tym programie prowadzący wraz z grupą aktorów stawia przypadkowe osoby w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania.

„Betlejewski. Prowokacje” to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Jaka jest prawda o nich samych?

Tagi: ukryta kamera, ttv, progam o prowokacjach, udawane sceny, paradokument, program o prowokacjach na ttv, prowokacje Betlejewskiego, prawdziwe oblicze Polaków, sytuacje społeczne, program Rafała Betlejewskiego
Produkcja:
Golden Media Polska Sp. z o.o.
Dystrybucja:
TTV
Kraj produkcji:
Polska

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.