Beauty ekspertBeauty ekspert

Peelingi, pielęgnacja stóp i kosmetyki 2w1

Odcinek 5

Żródło: Archiwum TVN Style
Beauty ekspert, Peelingi, pielęgnacja stóp i kosmetyki 2w1, odcinek 5

W najbliższym odcinku „Beauty Ekspert” Radzka pokaże, jak najskuteczniej zadbać o stopy. Przetestuje na własnej skórze pilniki, tarki i pumeksy. Wszystko po to, aby podpowiedzieć, co najlepiej wybrać, aby Wasze stopy były gładkie i zadbane na wiosnę i pięknie prezentowały się w odkrytych klapkach i sandałkach. Podpowiemy też, jak pomóc stopom zmęczonym wielogodzinnym chodzeniem w szpilkach. Radzka ma receptę na wszystko!

Zaspałaś? Wyskoczyło spontaniczne spotkanie, a Ty jeszcze w szlafroku? Natychmiast potrzebny jest szybki make up! Ania Orłowska podpowie, jakich kosmetyków 2w1 warto używać. A poza tym w odcinku peelingi do twarzy, ciała i ust. Który spodoba Wam się najbardziej?

Produkcja:
TVN S.A.
Dystrybucja:
TVN Style
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Ania Orłowska, domowy salon piękności, salon piękności w domu, niezbędne gadżety, Radzka, vlogerka Radzka, Magdalena Kanoniak, jak wybrać idealny kosmetyk, pilnik do stóp, tarka do stóp, gliniany pumeks hammam, mydło dudu osun, pomadki do ust 2w1, cienie do powiek 2w1, hydromasażer do stóp, naturalny peeling do ciała, chusteczki peelingujące do twarzy, peeling do ust w sztyfcie, przepis na peeling do ust, lusterko z powerbankiem
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Beauty ekspert”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty