Beauty ekspert

Nie ma kobiety, dla której wygląd nie ma znaczenia. A jak być piękną bez wychodzenia z domu? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka sprawdzonych gadżetów. Co naprawdę nam się przyda? W co warto zainwestować? Jaki przedmiot niezbędny jest w kosmetyczce, a czego nie może zabraknąć na łazienkowej półce? Ku chwale urody nasza prowadząca "Radzka" czyli vlogerka Magdalena Kanoniak  przetestuje wszystko to, co sprawia byśmy były młodsze, gładsze i ładniejsze. Podpowie, co dla kogo i ile to kosztuje.

Z kolei Ania Orłowska pomoże wybrać idealny kosmetyk. Odkryje, który tusz spektakularnie wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta i czy istnieje podkład, który naprawdę nie brudzi ubrań. Rozwieje wszelkie wątpliwości czy tańszy zawsze znaczy gorszy i, czy najlepsze produkty dostępne są jedynie w sklepach. Dzięki kilku prostym sztuczkom i ukrytym w kuchennych szafkach produktom każda z Was będzie potrafiła zrobić sobie domowy salon piękności.

Produkcja:
TVN S.A.
Dystrybucja:
TVN Style
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
Ania Orłowska, domowy salon piękności, jak być piękną, salon piękności w domu, niezbędne gadżety, co jest niezbędne w kosmetyczce, co kupić do łazienki, Radzka, vlogerka Radzka, Magdalena Kanoniak, jak wybrać idealny kosmetyk, który tusz wydłuża rzęsy, jaki błyszczyk powiększa usta, który podkład nie brudzi ubrań
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Beauty ekspert”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty