Bajki z nowym morałem

odcinek 1

Bajki z nowym morałem

Historia dziewczyny, która dba o bezpieczeństwo, dzielnie dezynfekując powierzchnie, których często dotykamy. Czy ktoś w końcu dostrzeże jej dobre serce?

Bajki z nowym morałem - opis programu

Wszystko w naszych rękach! Teraz szczęśliwe zakończenie zależy od tego, jak uważnie będziemy przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Musimy dokładnie myć ręce, zachowywać bezpieczny dystans od innych i nosić maseczki ochronne. Każda z tych kilku zasad jest bardzo ważna.

Nam, dorosłym, łatwiej przychodzi przystosowanie się do nowej rzeczywistości. Jednak dzieciom nowe zasady mogą wydawać się nudne i niezrozumiałe. Dlatego warto znaleźć przystępny sposób na wytłumaczenie ich, na przykład opowiedzieć bajkę. Bajkę, którą łatwo zapamiętają na długo. Może to też zrobić Anna Dereszowska, która wcielając się w magiczną postać, przeczyta Twojemu dziecku „Bajkę z nowym morałem”.

A jeśli myślisz, że znasz już bajkę o Kopciuszku, Czerwonym Kapturku czy Królewnie Śnieżce – mylisz się! Nowe wersje bajek wciągną także dorosłych! Zapraszamy do oglądania i wspólnego uczenia się zasad bezpieczeństwa w dość nietypowy sposób.

Bajki z nowym morałem - gdzie obejrzeć?

Program Bajki z nowym morałem obejrzysz online na platformie VOD player.pl.