Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Archiwum TVN

Azja Express

TVN, środa 21:30

Odc.2 Sez.2 Polska TVNZwiastun

Zobacz ten odcinek razem z uczestnikami - "Azja Express. Domówka" tylko w player.pl.

Aby Marta i jej przyjaciółka Oliwia mogły udać się ma zasłużony odpoczynek musiały wybrać trzy pary, które wykonają misję opóźniającą start. Ta decyzja nie należała do łatwych, ale reguły gry Azja Express obowiązują nawet parę immunitetową. Zniesienie tacy z filiżankami pełnymi herbaty po stromych schodach i dostarczenie ich w nienaruszonym stanie w wyznaczone miejsce kosztowało wybranych dużo siły fizycznej i stresu.  Po wykonaniu tej misji wszyscy dołączyli do wyścigu.
Najszybsza para w punkcie kontrolnym gry wygrała nocleg u miejscowych gospodarzy w pobliżu słynnej plantacji herbaty i szansę na walkę z parą immunitetową o Amulet wart dziesięć tysięcy złotych.
Pozostali zdani byli na gościnność i hojność okolicznych mieszkańców. Jedna para musiała cofnąć się wiele kilometrów, żeby poszukać zapomnianego na poboczu plecaka.
Gra o Amulet odbyła się na plantacji herbaty i wymagała spostrzegawczości, szybkości i współpracy pomiędzy partnerami w parze.
Wszyscy spotkali się przed kolejnym startem i każda para zdała obie sprawę z tego, że rozpoczął się kluczowy etap wyścigu.
W drodze na metę uczestnicy musieli wykonać kolejne zadanie. Pierwsza para, która dojechała na miejsce misji, musiała zadecydować, kto zje konkretną ilość bawolego zsiadłego mleka. Gdyby nie uciekający czas i widmo eliminacji z programu, głodni uczestnicy którym przydzielono dziesięć porcji przysmaku, byliby całkiem zadowoleni z pożywnego i zdrowego posiłku.
Nikt nie chciał odpaść jako pierwszy, ale takie są zasady programu. Ostatnia para na mecie pożegnała piękną Sri Lankę i musiała wrócić do domu.

Tagi: życie w Azji, życie za jednego dolara dziennie, największy hit TVNu, Azja Express w player.pl, gwiazdy walczą o przetrwanie w Azji, Agnieszka Woźniak-Starak. w programie Azja Express, azja express sezon 2e2
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
13.09.2017
Długość
65 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.