Automaniak

sezon 24 odcinek 1

Automaniak 24

Najstarszy i cieszący się niesłabnącą popularnością program motoryzacyjny TVN Turbo!

Automaniak - o programie

Automaniak to najdłużej emitowany program motoryzacyjny w Polsce! Ugruntował już swoją pozycję wśród fanów, głównie za sprawą prowadzących: Adama Kornackiego, Patryka Mikiciuka i Łukasza Bąka, których pasja i niezaspokojona ciekawość stale przyciąga widzów przed telewizory.

Testy prowadzących mają na celu znaleźć te pojazdy, które we współczesnej motoryzacji zostały stworzone nie tylko w oparciu o odpowiednią kalkulację budżetu, ale także po to, by dostarczyć swoim użytkownikom wielu ekscytujących emocji.

Na pierwszy ogień pójdą sportowe samochody z salonu. Megane R.S. trophy-R, Porsche 911 GT3 RS weissach package i audi R8 – to propozycje dla kierowców szukających praktycznych modeli do codziennej jazdy. Mają jednak na tyle drapieżny charakter, by dawać satysfakcję z prowadzenia.

Automaniak to nie tylko wyjątkowe samochody, ale najpiękniejsze drogi świata i niezapomniane widoki. Na górskich szlakach Rumunii prowadzący sprawdzą czy kombi przystosowane do jazdy w terenie jest realną alternatywą dla SUV-ów.

Na warsztat pójdą marki: Audi A6 Allroad, Skoda Superb Scout, Mercedes klasy E All-Terrain. Idziemy z duchem czasu, dlatego w programie nie zabraknie testów samochodów elektrycznych.

Zbadamy także dynamicznie rozwijający się segment rynkowy – kompaktowe SUV-y wyposażone w silniki o niebywałej mocy. Czy to połączenie ma sens?

Niestandardowe testy, rzetelne oceny i mnóstwo ciekawostek. To wszystko dla automaniaków – prawdziwych pasjonatów motoryzacji.

Automaniak - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki programu "Automaniak" obejrzysz na platformie VOD player.pl.