Auto na wybiegu

Moda i motoryzacja w jednym miejscu? W programie „Auto na wybiegu” wszystko jest możliwe!  Tylko tutaj zobaczysz aktualne trendy, stylowe dodatki, motoryzacyjne fascynacje oraz najważniejsze wydarzenia ze świata mody i motoryzacji.

Auto na wybiegu to program, w którym łączą się światy mody i motoryzacji. Aktualne trendy, stylowe maszyny, motoryzacyjne fascynacje i savoir-vivre. Szybkość, styl i design. Prowadzącymi program są Karolina Pilarczyk - królowa driftu i Ireneusz Korzeniewski - bloger Styleman.

Samochody od dawna nie są już tylko zwykłym środkiem transportu. Wybierając auto, staramy się dopasować je do własnego stylu, osobowości, potrzeb. Często samochód, zwłaszcza dla kobiet musi być nie tylko funkcjonalny, ale i atrakcyjnie wyglądać (ten słynny wybór koloru). Jak się okazuje w świecie motoryzacji także zwraca się uwagę na to jaki strój założyć do danego modelu auta. Najnowsze trendy ze światowych wybiegów łączą się z trendami motoryzacyjnymi, a producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek motoryzacyjnych perełek, które ucieszą oko zarówno męskie jak i kobiece.

Auto na wybiegu z pewnością da widzom inne spojrzenie na świat motoryzacji, niesłusznie uważany jedynie za domenę mężczyzn. Luksusowe auta, piękne stroje, najnowsze trendy panujące na salonach, inspirujące wywiady i wiele więcej.

Auto na wybiegusezon 2 odcinek 7 Auto na wybiegusezon 2 odcinek 6 Auto na wybiegusezon 2 odcinek 5 Auto na wybiegusezon 2 odcinek 4 Auto na wybiegusezon 2 odcinek 3 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 26 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 25 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 24 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 23 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 22 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 21 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 20 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 19 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 18 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 17 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 16 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 15 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 14 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 13 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 12 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 11 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 10 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 9 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 8 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 7 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 6 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 5 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 4 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 3 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 2 Auto na wybiegusezon 1 odcinek 1