Ambasady Luksusu

sezon 2 odcinek 5

Ambasady Luksusu

Resorty Kudadoo i Hurawalhi na Malediwach, które Justyna Adamczyk odwiedza w ostatnim odcinku 1. sezonu, są w stanie zapewnić swoim gościom najwyższy komfort i relaks, a jednocześnie zadbać o mocne wrażenia.

Pierwszy z nich zaprojektowany w klimacie japońskim, daje poczucie bycia bardziej w Kioto niż na Malediwach. Pełen harmonii pięknie się komponuje z otaczającym go lazurem wody i palmami. Mottem tego miejsca jest „Luksus z szacunkiem", ponieważ filozofia zrównoważonego rozwoju jest wpisana we wszystkie jego działania. Jest to jedyny resort na Malediwach całkowicie zasilany energią słoneczną.

Resort Hurawalhi posiada unikalną atrakcję – restaurację podwodną, umieszczoną 6 metrów pod wodą, która poza wspaniałą kuchnią oferuje swoim klientom niesamowite widoki. Justyna skosztuje w niej wybitnego jedzenia oraz podwodnych medytacji. A następnie wybierze się na wyprawę nurkową, podczas której będzie miała okazję zobaczyć diabły morskie oraz żółwie. W hotelu tym goście mogą wziąć udział w projekcie ochrony koralowców i mieć swój wkład w ratowanie tej niezwykłej podwodnej flory i fauny.

Ambasady Luksusu - opis programu

Pokażemy miejsca, gdzie płaci się za niezwykłe doznania z pogranicza sztuki, a najtańszy nocleg kosztuje tyle, co samochód. Poznamy też wizjonerów, którzy robią wszystko, żeby ich goście zapamiętali każdą chwilę spędzoną pod ich dachem. Wybierzemy się m.in. na Malediwy, gdzie zielone palmy, aromatyczne curry i złocisty piasek przyciągają tysiące turystów. Pojedziemy również nad przepiękne jezioro Como na północy Włoch oraz do Toskanii. Nie zabraknie nietuzinkowego stylu, włoskiego temperamentu i elegancji.

Odwiedzane przez prowadzącą TVN Style hotele zachwycają wyglądem, doskonałą kuchnią i dopracowaniem każdego najmniejszego detalu. Tu przekracza się granice wyobraźni swoich klientów, spełnia najbardziej wyrafinowane pragnienia, a słowo „luksus” nabiera nowego znaczenia.

Justyna Adamczyk jest redaktor naczelną jednego z dwóch najważniejszych przewodników kulinarnych na świecie. Prowadzi szkolenia, jest ambasadorką licznych wydarzeń oraz inicjatyw wspierających rozwój szefów kuchni i promowanie kultury kulinarnej. Podróżniczka, odwiedzająca rocznie setki najwyżej ocenianych restauracji.

Ambasady Luksusu - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl