Ambasady Luksusu

sezon 2 odcinek 4

Ambasady Luksusu

W tym odcinku Justyna Adamczyk zabiera widzów do jednego z hoteli luksusowej sieci Mandarin Oriental. Położony jest on nad włoskim jeziorem Como - wyjątkowej destynacji, w której wakacje spędzają najbogatsi. Justyna korzysta tu ze wszystkich atrakcji hotelu: między innymi spersonalizowanych terapii w SPA, lekcji robienia koktajli czy malowania na jedwabiu, który dla regionu Como ma szczególne znaczenie. Wybiera się też na przejażdżkę legendarnym kabrioletem Alfa Romeo Giulietta Spider oraz w rejs wodną limuzyną, z pokładu której ogląda wille odwiedzających Como gwiazd.

Na końcu czeka ją jeszcze prawdziwa niespodzianka: elegancka kolacja w wyróżnionej dwiema gwiazdkami Michellin restauracji kryjącej się w innym hotelu sieci Mandarin Oriental - tym razem w pobliskim Mediolanie.

Ambasady Luksusu - opis programu

Pokażemy miejsca, gdzie płaci się za niezwykłe doznania z pogranicza sztuki, a najtańszy nocleg kosztuje tyle, co samochód. Poznamy też wizjonerów, którzy robią wszystko, żeby ich goście zapamiętali każdą chwilę spędzoną pod ich dachem. Wybierzemy się m.in. na Malediwy, gdzie zielone palmy, aromatyczne curry i złocisty piasek przyciągają tysiące turystów. Pojedziemy również nad przepiękne jezioro Como na północy Włoch oraz do Toskanii. Nie zabraknie nietuzinkowego stylu, włoskiego temperamentu i elegancji.

Odwiedzane przez prowadzącą TVN Style hotele zachwycają wyglądem, doskonałą kuchnią i dopracowaniem każdego najmniejszego detalu. Tu przekracza się granice wyobraźni swoich klientów, spełnia najbardziej wyrafinowane pragnienia, a słowo „luksus” nabiera nowego znaczenia.

Justyna Adamczyk jest redaktor naczelną jednego z dwóch najważniejszych przewodników kulinarnych na świecie. Prowadzi szkolenia, jest ambasadorką licznych wydarzeń oraz inicjatyw wspierających rozwój szefów kuchni i promowanie kultury kulinarnej. Podróżniczka, odwiedzająca rocznie setki najwyżej ocenianych restauracji.

Ambasady Luksusu - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl