Ambasady Luksusu

sezon 2 odcinek 2

Ambasady Luksusu

W 2. odcinku Justyna Adamczyk odwiedza wybitny resort hotelowy utworzony na prywatnej lagunie w sercu Malediwów. Resort Soneva Jani redefiniuje pojęcie luksusu. Tutaj najcenniejszym dobrem i największą przyjemnością jest kontakt z naturą i odcięcie się od świata.
Polityka "no news, no shoes" (bez wiadomości i bez butów) to motto tego miejsca. Twórca Soneva Jani stawia na to, by odwiedzający go goście mogli doświadczać rzeczy, których nie znajdą nigdzie indziej. Stąd m.in. zjeżdżalnia z piętra willi do basenu czy możliwość oglądania nocnego nieba przez teleskop z asystą astronoma.

Ambasady Luksusu - opis programu

Pokażemy miejsca, gdzie płaci się za niezwykłe doznania z pogranicza sztuki, a najtańszy nocleg kosztuje tyle, co samochód. Poznamy też wizjonerów, którzy robią wszystko, żeby ich goście zapamiętali każdą chwilę spędzoną pod ich dachem. Wybierzemy się m.in. na Malediwy, gdzie zielone palmy, aromatyczne curry i złocisty piasek przyciągają tysiące turystów. Pojedziemy również nad przepiękne jezioro Como na północy Włoch oraz do Toskanii. Nie zabraknie nietuzinkowego stylu, włoskiego temperamentu i elegancji.

Odwiedzane przez prowadzącą TVN Style hotele zachwycają wyglądem, doskonałą kuchnią i dopracowaniem każdego najmniejszego detalu. Tu przekracza się granice wyobraźni swoich klientów, spełnia najbardziej wyrafinowane pragnienia, a słowo „luksus” nabiera nowego znaczenia.

Justyna Adamczyk jest redaktor naczelną jednego z dwóch najważniejszych przewodników kulinarnych na świecie. Prowadzi szkolenia, jest ambasadorką licznych wydarzeń oraz inicjatyw wspierających rozwój szefów kuchni i promowanie kultury kulinarnej. Podróżniczka, odwiedzająca rocznie setki najwyżej ocenianych restauracji.

Ambasady Luksusu - gdzie oglądać

Odcinki zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl