Ambasady Luksusu

sezon 1 odcinek 1

Ambasady Luksusu

Kino na środku oceanu, apartament na rafach koralowych, a może restauracja znajdująca się sześć metrów nad ziemią? TVN Style zaprasza widzów na ekskluzywną podróż do prawdziwego raju!

Ambasady Luksusu - opis programu

Tak przejrzystych wód oceanu mieniących się na lazurowo oraz pięknych piaszczystych plaż nie ma nigdzie indziej na ziemi! Zielone palmy, aromatyczne curry i złocisty piasek przyciągają na Malediwy tysiące turystów. Justyna Adamczyk pokaże miejsca, gdzie płaci się za niezwykłe doznania z pogranicza sztuki, a najtańszy nocleg kosztuje tyle, co samochód. Poznamy też wizjonerów, którzy robią wszystko, żeby ich goście zapamiętali każdą chwilę spędzoną pod ich dachem.

Hotele zachwycają designem, doskonałą kuchnią i dopracowaniem każdego najmniejszego detalu. Zatrudniają specjalistów z całego świata, posiadają największe kolekcje win czy zielone pola golfowe podlewane odsalaną wodą morską. Tu przekracza się granice wyobraźni swoich klientów, spełnia najbardziej wyrafinowane pragnienia, a słowo „luksus" nabiera nowego znaczenia.

Justyna Adamczyk jest redaktor naczelną jednego z dwóch najważniejszych przewodników kulinarnych na świecie - Żółtego Przewodnika Gault&Millau. Prowadzi szkolenia, jest ambasadorką licznych wydarzeń i inicjatyw wspierających rozwój szefów kuchni i promowanie kultury kulinarnej. Podróżniczka, odwiedzająca rocznie setki topowych restauracji na ziemi.

Ambasady Luksusu - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl