Ambasady Luksusu

Tak przejrzystych wód oceanu mieniących się na lazurowo oraz pięknych piaszczystych plaż nie znajdziecie w innym miejscu na świecie! Odkryjcie raj, który przeznaczony jest do błogiego lenistwa oraz ucieczki od cywilizacji, chaosu wielkiego miasta oraz codziennych kłopotów.

Ambasady Luksusu - opis programu

Wakacje na Malediwach okażą się spełnieniem Waszych marzeń! Zielone palmy, dziewicze plaże, aromatyczne curry i złocisty piasek przyciągają turystów z całego świata. Razem z naszą ekspertką i podróżniczką Justyną Adamczyk odwiedzimy zaplecza najwystawniejszych hoteli świata, w których najtańszy nocleg kosztuje tyle, co średniej klasy samochód. Miejsca, które zachwycają dopracowaniem każdego detalu, zatrudniające najlepszych designerów, znawców kuchni i wina by przekraczać granice wyobraźni swoich klientów i spełniać ich najbardziej wyrafinowane pragnienia.

Zabierzemy was tam, gdzie płaci się nie za pokój, czy kolację, lecz za skrojone na miarę, niezwykłe doznania z pogranicza sztuki. Odkryjemy zakątki, gdzie słowo luksus nabiera nowego znaczenia: apartamenty na rafach koralowych z rozsuwanymi dachami, kino na środku oceanu i restauracja 6 metrów pod jego powierzchnią, największe kolekcje win i zielone pola golfowe podlewane odsalaną wodą morską. Jednak przede wszystkim poznacie wizjonerów, którzy stworzyli te miejsca i sprawili, że goście zapamiętają każdą chwilę spędzoną pod ich dachem.

Ambasady Luksusu - gdzie oglądać

Program zobaczysz na antenie TVN Style oraz platformie VOD Player.pl