Niestety, nie znaleźliśmy tego czego szukasz, ale może cię zainteresować

Ostatnio wyszukiwane

%%SINGLE_STEPS%%
Aby zobaczyć odcinek, przejdź do aplikacji.
18+

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

To wideo zawiera treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia, ponieważ mogą zawierać sceny drastyczne, wulgarne, czy pokazujące przemoc.

Mam powyżej 18 lat i chcę oglądać

Przekroczyłeś limit urządzeń przypisanych do konta

Aby korzystać z Player na tym urządzeniu, usuń tutaj jedno z urządzeń przypisanych do Twojego konta.

Materiał uruchomiony na innym urządzeniu

Ten materiał wideo jest obecnie uruchomiony na innym urządzeniu. Sprawdź inne urządzenia, na których możesz być zalogowany, czy wideo nie jest tam odtwarzane lub usuń urządzenia z listy Twoich Urządzeń tutaj.

Wystąpił błąd

W serwisie player.pl wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Nadal nie działa? Sprawdź w Centrum Pomocy Player, co możesz zrobić w takiej sytuacji.

Materiał nie jest dostępny dla Twojej przeglądarki

Materiały Video 360⁰ są wspierane przez określone przeglądarki, aby je oglądać skorzystaj z przeglądarki Google Chrome, Firefox lub Opera.

Wykup dostęp

To wideo jest dostępne tylko w płatnym pakiecie.

Jeśli go wykupiłeś, a mimo to wideo nie wyświetla się, upewnij się, że jesteś zalogowany.

Brakujące wtyczki

Aby poprawnie odtwarzać materiał wideo na player.pl, Twoja przeglądarka musi mieć zaktualizowane wtyczki. Przeprowadź test zgodności, który wskaże, jakie wtyczki wymagają aktualizacji i wesprze Cię w ich instalacji.

Wyświetlenie tego wideo w Twojej lokalizacji jest niemożliwe

Ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany materiał możesz oglądać tylko na terenie Polski. Szczegóły dotyczące ograniczeń licencyjnych możesz znaleźć w Centrum Pomocy Player.

Widzisz ten komunikat, a jesteś na terenie Polski? Sprawdź tutaj, co możesz zrobić.

Urządzenie nie wspiera DRM

Wybrany materiał jest chroniony przed nieuczciwym pobieraniem treści, a to urządzenie nie wspiera tego zabezpieczenia.

Obejrzyj wideo w player.pl w przeglądarce internetowej lub innym urządzeniu.

Materiał nie działa płynnie?

Jego jakość może nie być dostosowana do możliwości Twojego Urządzenia.

Materiał, który chcesz obejrzeć, jest w bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że zajmuje więcej pamięci Twojego urządzenia. Aby działał płynnie, możesz ręcznie zmienić jakość materiału w dolnej części odtwarzacza.

Kontynuuj oglądanie

Czy chcesz kontynuować oglądanie?

TakNie
Źródło: Bartosz Krupa

Agent - Gwiazdy

TVN, wtorek 21:30

Odc.12 Sez.1 Polska TVNZwiastun

Nadszedł czas na półfinał programu „Agent -  Gwiazdy”! W dwunastym odcinku zaledwie 3 uczestników stanie przed kolejnymi wyzwaniami. Tym razem Agent będzie deptał po piętach bardziej niż kiedykolwiek… To ostatnia szansa, by uszczuplić wspólną pulę pieniędzy!
Pierwsza konkurencja odbędzie się na przedmieściach Johannesburga. Uczestnicy będą mieli za zadanie odmierzyć 70 metrów krokami i 70 sekund oraz odważyć bez użycia wagi 7-kilogramowy worek z piaskiem. Najwięcej zyska ten, który będzie najbliżej prawdy, ponieważ… w kolejnej konkurencji tylko jedna osoba nie otrzyma dodatkowego obciążenia podczas gry miejskiej!
Podczas drugiego zadania uczestnicy zostaną rozrzuceni w promieniu 3 km od miejsca docelowego, w którym będzie czekać na nich koperta z pieniędzmi. Każdy z nich otrzyma wskazówki oraz kopertę z pociętym zdjęciem przedstawiającym pomnik Nelsona Mandeli. To będzie ich cel! Na miejscu, na Nelson Mandela Square, w okolicy pomnika na warcie będzie stał chłopiec w mundurku skauta, który przekaże kopertę pierwszemu uczestnikowi, który go zaczepi.
Podczas ostatniej konkurencji półfinaliści wsiądą do pociągu w Pretorii. Spotkają tam osoby, które będą zadawać im pytania na temat poprzednich konkurencji, uczestników, wydarzeń. W sumie będzie to 5 pytań. Na koniec podróży uczestnicy rozwiązują ostatni w programie test złożony z 25 pytań. Poprawne odpowiedzi z testu oraz na pytania osób w pociągu są sumowane i wszystko jest jasne, ale czy od razu poznamy wyniki…

Tagi: Monika Mrozowska, Michał Szpak, Kinga Rusin, Dominika Tajner, Joanna Jabłczyńska, Antoni Królikowski, Hubert Urbański, Vienio, Kamila Szczawińska, Macademian, maciej sieradzky, rafał maślak, Eva Halina Rich, Sylwia Szostak, Tomasz Oświeciński
Zobacz zwiastun
Dostępny od:
10.05.2016
Długość
45 minut

Odcinki

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.